Haber

İzmir’de iki kadın aynı gün not bırakmadan intihar etti

İzmir’in Konak ilçesi Alsancak semti ile Bornova ilçesinde iki genç kadın intihar etti. Kadınlardan biri silahla intihar ederken diğeri ise kendini asarak canına kıydı. Kadınlar her iki intihar olayında da arkalarında herhangi bir not bırakmadı. Bornova’da özel bir SPA merkezinde sorumlu müdür olarak çalıştığı öğrenilen 24 yaşındaki Özlem Özer ateşli silahla canına kıyarken, 29 yaşındaki Ece Tetik ise evinde kendini asarak intihar etti. Polis ekipleri her iki intihar olayında da şu ana kadar herhangi bir neden bulgusuna ulaşamadı.

Silahla başına ateş etti

Bornova’da bir SPA merkezinde meydana gelen olayda sorumlu müdür olarak çalışan Özlem Özer, henüz bilinmeyen bir nedenle makam odasında başına dayadığı silahlı intihar girişiminde bulundu. Mesai arkadaşları silah sesi üzerine odaya gelirken ağır yaralı olan genç kadın ambulansla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin Acil Servisi’ne götürüldü. Hastanede doktorların bütün çabasına rağmen genç kadının hayatını kaybetti. Özlem Özer’in intihar girişiminin öncesinden herhangi bir not bırakmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri Özer’in mesai arkadaşlarının ifadelerini aldı ve son yaptığı telefon görüşmeleri ile mail yazışmaları inceleme altına alındı.

Kendini astı

İzmir’de ikinci intihar olayı yine önceki gün Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde yaşandı. Özel bir sanat merkezine üye olan ve tiyatro ile ilgilendiği belirtilen Ece Tetik’ten yakınları haber alamayınca durumundan şüphelenerek eve gitti. Eve girilmesinin üzerine genç kadın yatak odasının tavanında asılı şekilde bulundu. Polis ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemeler geride herhangi bir intihar notuna rastlayamadı. Genç kadının yakınları da herhangi bir sorununun olmadığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu