İzmir’de deprem oldu! Depremin şiddeti kaç can ve mal kaybı var mı?

İzmir'den son dakika deprem haberi geldi. İzmir'de meydana gelen şiddetli sarsıntı sonrası vatandaşlar büyük panik yaşadı. Depremin şiddeti hala Kandilli Rasathanesi ya da AFAD tarafından açıklanmadı.

08.08.2019 - 11:49
08.08.2019 - 12:18
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İzmir’de saat 11.40 civarında şiddetli bir sarsıntı yaşandı. İzmir’den gelen deprem haberine ilişkin henüz Kandilli Rasathanesi ya da AFAD tarafından bir açıklama yapılmadı. Vatandaşlar sarsıntı nedeniyle büyük panik yaşarken depremin şiddeti araştırılmaya başlandı.

Depremin merkez üssü Kuşadası Körfezi

AFAD tarafından son dakika açıklaması yapılarak depremin Kuşadası Körfezi’nde meydana geldiği ve şiddetinin ise 4.8 olduğu belirtildi. Depremin derinliği 18.47 metre olarak açıklanırken, deprem Kuşadası’na yanı sıra İzmir ve çevre illerden de şiddetli şekilde hissedildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim