İzmir Çiğli’de organize sanayi bölgesinde yağ deposunda yangın çıktı: Patlamalar yaşanıyor

İzmir'in Çiğli ilçesinde Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir madeni yağ deposunda akşam saatlerinde yangın çıktı. Yangın sırasında küçük çaplı patlamalarda meydana geldi.

09.08.2019 - 20:14
09.08.2019 - 20:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Alınan bilgiye göre İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki bir depoda akşam saatlerinde yangın çıktı. Yangını görenler hemen durumu itfaiye ekiplerine haber verirken olay yerine ihbar üzerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Küçük çaplı patlamalar yaşandı

Olay yerine onlarca itfaiye ekibi sevk edilirken madeni yağ deposuna çıkan yangına ekiplerinin müdahalesi devam ettiği sırada küçük çaplı patlamalar meydana geldiği duyuldu. Olayda belirlenen bir can kaybı olmadığı öğrenilirken güvenlik güçleri de herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için bölgeyi güvenlik çemberine aldı.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim