İstenmeyen Gelin İlan Edilen Didem Soydan’a Sevgilisi Lider Şahin’in Ailesinden Destek Geldi

Magazin basınını çalkalayan Didem Soydan ve Lider Şahin aşkı kısa süre içerisinde gündeme otururken, Lider Şahin'in ailesinin ünlü manken Didem Soydan'ı gelin olarak istemediği iddia edilmişti. Lider Şahin'in anne ve babası Selami Şahin ile Didem Şahin bu konuda son noktayı koydu.

09.07.2019 - 20:46
10.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kısa süre önce aşk yaşamaya başlayan Lider Şahin ve Didem Soydan ilişkisi geçtiğimiz hafta magazin basınında gündeme gelmiş ve herkesi şaşkına çevirmişti. Sevgililer daha sonra Çeşme’de tatil yaptıkları sırada kameralara yakalandı. Bu aşk magazin gündemini çalkalamaya devam ederken bu defa Şahin ailesinin gelin olarak Didem Soydan’ı istemediği iddiaları dolaşmaya başladı.

Selami Şahin Açıklık Getirdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına canlı bağlantı ile konuk olan usta sanatçı Selami Şahin, oğlu Lider Şahin ve Didem Soydan arasında başlayan aşk hakkında konuştu. Çocukları ile arkadaş gibi olduğunu söyleyen Selami Şahin, her şeyi paylaştıklarını ve çocukları artık büyüdüğü için onların hayatına karışmadıklarını dile getirdi. Didem Soydan ile oğlunun ilişkisi hakkında herkesin bildiği kadar bilgisi olduğunu belirten Selami Şahin, kesinlikle neden böyle bir ilişkiye başladığı konusunda oğluna soru sormadıklarını ifade etti.

Didem Şahin de Veto İddialarını Yalanladı

Lider Şahin’in annesi Didem Şahin de oğlunun ilişkisini ve ettiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Eşiyle karı koca hayatı yaşadıklarını ve bu durumdan mutlu olduğunu belirten Didem Şahin, kesinlikle çocuklarının hayatına karışmadığını, çıkan haberlerin de kendisini üzmediğini dile getirdi. Lider Şahin daha önce de ünlü şarkıcı İrem Derici ile bir ilişki yaşamış ve Şahin ailesinin bu ilişkiyi istemediği iddia edilmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim