İstanbullu Gelin Dizisinin Kara Kedisi Eylül Su Sapan Şimdi de Her Yerde Sen Dizisinde Demir’e Kafayı Takıyor

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin, Mayıs ayında ekranlara veda etmişti. Dizide asistan rolü ile izleyicilerin karşısına çıkan Eylül Su Sapan, Faruk ve Süreyya’nın arasına kara kedi gibi girmiş Bu nedenle izleyiciler tarafından sevilmemişti. Eylül Su Sapan şimdi de yeni dizi Her Yerde Sen ile izleyici karşısına çıkıyor.

29.06.2019 - 14:41
30.06.2019 - 0:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de 3 sezon boyunca izlenme rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda etti. İstanbullu Gelin dizisinin son bölümlerinde rol alan Eylül Su Sapan, Faruk ve Süreyya arasını bozmaya çalışmış ancak başarılı olamamıştı. Asistan Özgür olarak dizide rol alan genç oyuncu izleyicilerin de tepkilerine neden olmuştu. Oyunculuk konusunda başarılı bulunan ancak dizideki karakteri konusunda eleştirilen güzel oyuncu şimdi de Her Yerde Sen dizisiyle ekrana geliyor.

En Önemli Müşterinin Kızı

FOX TV’nin yeni dizisi Her Yerde Sen 3. bölümde Alara karakteri ile diziye giren Eylül Su Sapan, çocukluğundan beri babası ile küs olan genç bir kızı canlandırıyor. Şirketi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Demir, en önemli müşteriyi geri kazanmak için Alara’dan yardım istiyor. Alara ve babasının arasını düzeltmek için harekete geçen Demir, ilerleyen günlerde Alara’nın kendisine olan ilgisinin farkına varacak. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya ve Faruk’un arasına giren genç oyuncunun bu dizide de Demir ve Selin’in arasına gireceği tahmin ediliyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim