İstanbul Valiliği YKS İçin Bütün Önlemlerin Alındığını Duyurdu

İstanbul Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamasında 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için bütün önlemlerin alındığı ve düzenlemelerin yapıldığı kaydedildi. “Gürültüyü Önlemek İçin Gereken Önlemler Alındı” İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, binlerce gencin hayatındaki en önemli sınav olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için gereken bütün […]

14.06.2019 - 19:32
14.06.2019 - 19:32
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamasında 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için bütün önlemlerin alındığı ve düzenlemelerin yapıldığı kaydedildi.

“Gürültüyü Önlemek İçin Gereken Önlemler Alındı”

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, binlerce gencin hayatındaki en önemli sınav olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için gereken bütün önlemlerin alındığı belirtildi. Açıklamanın devamında, sınav merkezi yakınlarında gürültü üreten işlere sınav süresince verilmesi, sesli yayın, klakson, ilan yapılmaması ve bu konuda vatandaşların duyarlı olması istendi. Sınava katılacak olan adaylara başarılar dilenen açıklamada, gerekli kurumlar tarafından konuyla ilgili denetimlerin yapılacağına dikkat çekildi.

Hafta sonunda yapılacak olan sınava girecek olan adayların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Cumartesi ve Pazar günü sabah 07.00 ile 10.15 saatleri arasında ilçe nüfus müdürlüklerinin kimlik kartı için açık olacağı belirtildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim