İstanbul Sultangazi’de patenli kızın trafikte tehlikeli davranışlarının sonu kötü bitti: Başından yaralandı

İstanbul Sultangazi'de patenli bir genç kız trafiğin yoğun olduğu bir cadde üzerinde kamyonetin arkasına takıldıktan sonra yere düştü. Trafikte tehlikeli hareketler da bulunan genç düştükten sonra başından darbe alarak yaralandı.

29.07.2019 - 12:36
29.07.2019 - 13:32
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Sultangazi’de dün akşamüstü meydana gelen olayda ayağında paten olan bir genç kız trafiğin yoğun olduğu bir cadde üzerinde kamyonetin arkasına takıldı. Dengesini kaybederek bir daha genç kızın bu anları güvenlik kameralarına yansıdı. Genç kızın yere sert bir şekilde düştüğü ve başını yere çarptığı görüldü.

Ölümden döndü

Başını yere çarpan kız yaralanırken arkadan gelen araçların hızlı olmaması sayesinde şans eseri hayatta kaldı. Kamyonet sürücüsü ise yaşananlardan habersiz bir şekilde yoluna devam etti. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 acil sağlık ekipleri sevk edilirken olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından genç kız hastaneye kaldırıldı.

Güvenlik kameraları kaydetti

Genç kızın trafikte tehlikeli hareketler yaptığı sırada kayıtlı olan güvenlik kameraları yaşananları saniye saniye kaydetti. Görüntülerde patenli genç kızın kamyonetin arkasına takılarak ilerlediği ve kamyonet sürücüsünün ani hız yapmasından dolayı dengesini kaybederek sert bir şekilde yere başını çarptı görülüyor. Kamyonet sürücüsü yaşananlardan habersiz şekilde ilerliyor ve 5 metre sonra kırmızı ışığın yanması nedeni ile duruyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim