İstanbul Polisi Bin Ayrı Adrese Eş Zamanlı Operasyon Düzenledi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İstanbul'da bin ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyona 265 ekip 628 personel katıldı. Operasyon kapsamında çeşitli suçlardan aranan 110 kişi gözaltına alındı.

30.06.2019 - 21:39
01.07.2019 - 11:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul polisi tarafından bin ayrı adrese eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyon kapsamında haklarında kesinleşmiş hapis cezası kararı bulunan ve çeşitli suçlardan aranan 110 kişi yakalanarak gözaltına alındı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın talimatı ile Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği koordinasyonunda operasyon başlatıldı. Çeşitli suçlardan aranan ya da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişilere yönelik il genelinde düzenlenen operasyona 265 ekip 628 personel katıldı.

110 Kişi Gözaltına Alındı

Bin ayrı adrese eş zamanlı olarak düzenlenen operasyon kapsamında haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan ya da yaralama, hırsızlık, uyuşturucu madde ticareti, dolandırıcılık, yağma ve gasp, cinayet, mala zarar verme ve sahtecilik suçlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda çeşitli suçlardan aranan 110 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Baskın düzenlenen adreslerde arama yapan ekipler 1 adet tabanca ele geçirdi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra emniyete götürülen şüphelilerin işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim