İstanbul Boğazı’nda İki Gemi Manevra Sırasında Temas Etti Facianın Eşiğinden Dönüldü

İstanbul Boğazı’nda bugün şehir hatları vapuru ile bir üniversiteye ait gemi manevra sırasında küçük çaplı temas yaşadı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken gemilerde küçük çaplı maddi hasar meydana geldiği öğrenildi. Çevrede bulunan vatandaşlar o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.

28.06.2019 - 21:40
28.06.2019 - 21:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bugün İstanbul Boğazı’nda facianın eşiğinden dönüldü. Eminönü – Kabataş arasındaki bölgede yaşanan olayda İstanbul Boğazı’nda seyir halinde olan bir üniversiteye ait gemi ve şehir hatları vapuru manevra sırasında küçük çaplı temas yaşadı. Olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken iki gemide de maddi hasar meydana geldiği öğrenildi. Olayın ardından kazaya karışan gemiler güvenli bir bölgeye çekilerek inceleme başlatıldı. Yaşanan olay bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Vatandaşların Çektiği Görüntüler Ortaya Çıktı

İstanbul Boğazı’nda meydana gelen olayda üniversiteye ait bir gemi şehir hatları vapuruna manevra yapmaya çalıştığı sırada çarptı. Olay sırasında bölgede facianın eşiğinden dönülürken kaza anı gemide bulunanlar tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Öğle saatlerinde Kabataş açıklarında yaşanan olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Küçük çaplı olarak meydana gelen çarpışma sırasında gemide bulunanlar büyük panik yaşadı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim