İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi için 3 kişilik personel alımı ilanı yayınlandı. Eğitim Fakültesinin Türkçe Anabilim Dalı için alınacak olan 3 kişilik personel kadrosuna başvurular 15 gün içerisinde son bulacak.
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
12 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi tarafından 3 kişilik Dr. Öğretim üyesi personel alımı gerçekleştirilecek. Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı için alınacak 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesine başvurular ilanın yayınlanmasının ardından 15 gün içerisinde son bulacaktır.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

Eğitim Fakültesi Türkçe Eğtimi Anabilim Dalının Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler Bölümü’ne 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesi devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE TARİHİ

Başvuruda bulunacak adayların Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Anabilim Dalı, Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı, Türk Dili Anabilim Dallarından herhangi birisinden doktora eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Başvurular ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvurular İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi tarafından kabul edilecektir.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com