İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi tarafından 3 kişilik Dr. Öğretim üyesi personel alımı gerçekleştirilecek. Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı için alınacak 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesine başvurular ilanın yayınlanmasının ardından 15 gün içerisinde son bulacaktır. PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR Eğitim Fakültesi Türkçe Eğtimi Anabilim Dalının Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler Bölümü’ne 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesi devamlı […]

12.03.2019 - 15:48
12.03.2019 - 15:48
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi tarafından 3 kişilik Dr. Öğretim üyesi personel alımı gerçekleştirilecek. Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı için alınacak 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesine başvurular ilanın yayınlanmasının ardından 15 gün içerisinde son bulacaktır.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

Eğitim Fakültesi Türkçe Eğtimi Anabilim Dalının Türkçe Eğitimi ve Sosyal Bilimler Bölümü’ne 3 kişilik Dr. Öğretim Üyesi devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE TARİHİ

Başvuruda bulunacak adayların Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Anabilim Dalı, Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı, Türk Dili Anabilim Dallarından herhangi birisinden doktora eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Başvurular ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvurular İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi tarafından kabul edilecektir.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim