Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu! Ek iş arayanlara müjde

İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu evden çalışmak isteyen ev hanımları tarafından ya da ek iş arayanlar tarafından merakla araştırılıyor. Son yıllarda birçok ev hanımının bütçesine katkı sağlamasına yardımcı olan İŞKUR'un evde paketleme işi özellikle pandemi döneminde daha yoğun ilgi görüyor. Peki İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu doldurma hakkında detaylar haberimizde…
Eklenme:
 İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu! Ek iş arayanlara müjde

İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu birçok ev hanımı tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Hanımların ev ekonomisine katkı sağlamasına yardımcı olmak hem de maddi olarak ek iş arayan birçok kişiye destek olmak amacıyla başlatılan evde paketleme işi özellikle pandemi döneminde birçok kişinin maddi ihtiyaçlarını gidermesinde yardımcı oldu. Yine kış aylarının gelmesi ile birlikte evde çalışmaya devam etmek isteyenler İŞKUR’un evde paketleme işi için başvuru formu doldurmak istiyor. Peki İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu nasıl doldurulur? İŞKUR evde paketleme işi kaç saat çalışılır ve ne kadar maaş alınır?

İŞKUR evde paketleme işi detayları

İŞKUR evde paketleme işi kapsamında nikah şekeri, tel toka, sabun, kulak çubuğu, poşet katlama ve paketleme gibi birçok iş kolu yer alıyor. İŞKUR desteği ile gerçekleştirilen evde paketleme işi için başvuru yapmak ve bu şekilde işe başlamak gerekiyor.

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu

İŞKUR evde paketleme işi başvuru yapmak için öncelikle başvurmak isteyenlerin en yakın İŞKUR şubesine gitmeleri gerekiyor. İŞKUR kayıt yaptırdıktan sonra evde ek iş başvuru formu doldurulabilir. Formun doldurulması ile birlikte kadınların mesleki Danışman tarafından kayıtları yapılıyor. Sonrasında verilen cep telefonuna gelen SMS doğrultusunda işi kabul eden ev hanımları hemen işe başlayarak para kazanabiliyor.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR Evde paketleme işi ne kadar kazandırır?

İŞKUR evde paketleme işi kapsamında çalışmaya başlayan kadınlar ne kadar kazanır sorusu merakla araştırılıyor. Elbette bu işler el çabukluğu gerektiriyor ve bu konuda kendine güvenen ev hanımları günde 4 saat kadar çalışarak aylık 1000 lira üzerinde para kazanabiliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
15 Ekim evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası sorgulama ekranı
15 10 2020 - 09:43
14 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası hangi illerde yattı?
14 10 2020 - 08:54
12 Ekim evde bakım maaşı yatan iller tam liste! Evde bakım parası bu illerde yatırıldı!
12 10 2020 - 09:12
Ekim ayı engelli maaşları ne zaman ödenecek? Evde bakım maaşı ödeme takvimi 2020
3 10 2020 - 12:03
22 Eylül evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası başvurusu nasıl yapılır?
22 09 2020 - 09:20
20 Eylül evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası hangi illerde yattı?
20 09 2020 - 11:11
Yorum Yap