İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bankalar Kredi kartlarında çeşitli promosyonlar yaparak kullanıcı kitlelerini arttırmayı hedefliyor. İş Bankası kredi kartı taksitlendirme uygulaması da, İş Bankasından alınabilen Maximum kart sahiplerine sunulan bir avantaj. Peki İş Bankası Maximum kart sahipleri taksitlendirme işlemlerini nasıl yapmalı?
11.04.2018 - 17:53
11.04.2018 - 17:53
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

İşBankasıKredi Kartı Taksitlendirme

Kredi kartlarının yaygın olarak kullanılmaya başlanması ve neredeyse tüm ekonomik sistemimizin kredi kartları ile kredilere dayanmasına paralel olarak, kredi kartları da çeşitli promosyonlarla kullanıcı kitlelerini arttırmayı hedefliyor.İş Bankası kredi kartı taksitlendirmeuygulaması da, İş Bankasından alınabilen Maximum kart sahiplerine sunulan bir avantaj. Peşin ve Türk Lirası olarak yapılmış 50 TL yi aşan tüm harcamalarınızı, çeşitli kanallardan bankanıza ulaşarak 3 veya 6 ay taksitlendirebiliyorsunuz.

İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yaptığınız 50 TL üzeri tüm alış verişlerinizinMaximum kart taksitlendirmeişlemini, doğrudan bankaya başvurarak, Maximum Mobil uygulaması üzerinden, internet bankacılığı aracılığıyla, İşcep uygulaması aracılığıyla ya da 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Aşağıda tüm kanallar aracılığıyla taksitlendirme işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi detaylı olarak anlatmaya çalıştık.

Maximum Mobil ile Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Akıllı cihazınızdan Maximum mobil uygulaması girdiğinizde kartlarım ve ardından işlemlerim sekmelerine tıklayarak, ilgili alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Maximum Kart Taksitlendirmesi Nasıl Yapılır?

İnternet şubesine girerek “ Kredi Kartlarım “ başlığı altında bulunan “ Kampanyalar “ sekmesine tıklamanız gerekiyor. Ardından açılan menü de “ Taksitlendir/ Ertele “ başlığına tıklamanız ve ilgili kart ile alış verişinizi seçerek, 3 veya 6 ayMaximum kart taksitlendirmeişlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İşcepUygulaması Üzerinden Maximum Kart Taksitlendirmesi Nasıl Yapılır?

İşcep uygulamasına girmenizin ardından açılan menüde yer alan “ Kartlarım “ ve bunun altında yer alan “ Harcamalarım “ adımlarını takip ederek ilgili kart ve yaptığınız alış verişinize ulaşabilir. İsteğinize göre 3 veya 6 ayMaximum kart taksitlendirmeişlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Telefon Şubesi Aracılığıyla Maximum Kart Taksitlendirmesi Nasıl Yapılır?

0850 724 0 724 numaralı telefon şubesine ulaştığınızda, gerekli güvenlik adımlarını geçtikten sonra ulaştığınız müşteri temsilcinize başvurarak, ilgili alışverişinizi 3 veya 6 ay taksitlendirebilirsiniz.

Taksitlendirme Şartları Nelerdir?

50 TL ve üzeri Türk Lirası olarak yapılmış tüm alış verişlerinizi 3 veya 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Alış verişin gerçekleşmesinin ardından 1 gün geçmesi, yapılan işlemin kredi kartınıza işlemiş olması gerekiyor. Eğer işlem yabancı banka POS larıyla gerçekleşmişse bu süre 2 güne uzayabiliyor. Sanal kartlar aracılığıyla yaptığınız alış verişlerinizi de aynı şekilde taksitlendirme avantajına sahipsiniz. Her alışveriş bir defa taksitlendirilebiliyor ancak, istediğiniz sayıda alışverişinizi ayrı ayrı taksitlendirme konusunda herhangi bir sınır yok. Sadece Maximum kart sahipleri bu avantajdan yararlanabiliyor. Banka kartı sahipleri için böyle bir avantaj yok. İstediğiniz takdirde erken ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Böyle bir durumda erken ödenen gün sayısı hesaplanarak oluşan fark kredi kartınıza iade ediliyor. Tüm alış verişlerinizde geçerli olan bu sistemin tek istisnası kuyum alışverişleri. Kuyum alış verişleri için yasalar gereği yapılabilecek taksit sayısı 3’ ü geçemiyor ve bu nedenle kuyum alışverişlerinizi tek istisna olarak sadece 3 taksite uzatabiliyorsunuz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Ali Özdemir 1 ay önce

Benim mobil hattım yok.Taksitlendirme için öneleri SMS geliyordu.Yine böyle yapılsın.Bnım ıçın.Stediğim taksitlendirilecek harcamalarım var.Selamlar.

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim