İş bankası, Garanti Bankası ve Fiba Banka’da kredi faiz oranları düşürüldü!

Geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası'nın faiz oranlarını düşürmesinin ardından bankalar da yavaş yavaş kredi faiz oranlarını düşürmeye başladı. Bugün 3 banka yeni bir düzenlemeye giderek kredi faiz oranlarını düşürme kararı aldı. 

27.07.2019 - 17:59
28.07.2019 - 11:34
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bu düşüşlerin Kurban Bayramı’na denk gelmesi vatandaşları bir hayli sevindirdi. Bayram kredisi çekmek isteyenler durumdan oldukça memnun.

İşte kredi faiz oranlarını düşürme kararı alan bankalar ve kredi faiz oranları;

Garanti Bankası

Garanti Bankası düzenlediği kampanya ile en düşük 1.89 faiz oranıyla kredi verme imkanı sunuyor. Bu oran ile diğer bankaların oranları arasında ne yazık ki büyük bir fark görünüyor.

Fiba Banka

Oldukça büyük ilgi gören Fiba Banka şu anda uygulamış bulunduğu 1.55 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile en uygun kredi veren ikinci banka oldu. Bayrama özel kredi kampanyası yapmamasına rağmen kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar bu düşük faiz oranının gayet makul olduğu görüşünde.

İş Bankası

Geleneksel bir bayram kredisi kampanyası uygulayan İş Bankası 2.20 faiz oranı ile bu sene pek tercih edilecek gibi görünmüyor.

Bankadan 60 ay vadeli 10 bin lira kredi çektiğiniz zaman bu kredi borcunun aylık ödemesi 333, 93 liraya denk geliyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim