İngiltere’de transfer dönemi sona erdi Diagne’nin Premier Lig hayalleri suya düştü

İngiltere'de yaz transfer dönemi sona erince Galatasaraylı futbolcu Diagne'nin, son dönemlerde temas halinde olduğu Aston Villa'ya transfer olma ihtimali ortadan kalktı. İngiltere'deki akıbeti merak edilen Cenk ise yeni sezonda Everton’da forma giymeye devam edecek.

08.08.2019 - 20:03
09.08.2019 - 11:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Yaz transfer döneminde yavaş yavaş son günlerin yaşandığı bu dönemde 5 büyük Lig’de transfer döneminin kapandığı ilk yer İngiltere oldu. Bu durumda Galatasaray’ın Senegalli forveti Diagne’nin son dönemlerde temas halinde olduğu Aston Villa’ya transfer ihtimali kalmadı. Transfer dönemi kapanmadan bu futbolcuyu kesin olarak elinden çıkarmak isteyen Galatasaray ise 27 yaşındaki futbolcuyu satmak için Katar ve Arap kulüpleri ile görüşmelerine devam edecek.

Cenk Tosun Premier Lig’de kaldı

Diğer yandan Premier Lig takımlarından Everton’da forma giyen, ancak geçtiğimiz sezonu yedek kulübesinde geçiren Türk futbolcu Cenk Tosun’un adı 3 büyük kulüple anılıyordu. Milli futbolcunun İngiltere’de başka bir takıma gitme ihtimali kalmazken, Türkiye’ye dönmek istemediği gelen bilgiler arasında yer aldı. Bu durumda Cenk Tosun gelecek sezon da Everton forması giymeye devam edecek.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim