Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

İnci Yeşilyurt kimdir? Alişan ve Demet Akalın ile Sabah sabah isimli programa konuk olan İnci Yeşilyurt hakkında sabah saatlerinden bu yana yoğun olarak araştırmalar yapılıyor. Evlilik ve iletişim uzmanı olduğu belirtilen İnci Yeşilyurt kaç yaşında? İnci Yeşilyurt kiminle evli ve ne iş yapıyor?
Eklenme:
 İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Alişan ve Demet Akalın ile Sabah sabah isimli programa bugün İnci Yeşilyurt konuk oldu. Evlilik ve İletişim Uzmanı olduğu belirtilen İnci Yeşilyurt hakkında araştırmalar da sabah saatlerinde başladı. Peki inci Yeşilyurt kimdir? İnci Yeşilyurt kaç yaşında? İnci Yeşilyurt kiminle evli? İnci Yeşilyurt hakkında merak edilenler haberimizin devamında…

İnci Yeşilyurt kimdir?

İnci Yeşilyurt 1964 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Kültür Koleji ve İstanbul Çavuşoğlu listesinde ilk ve orta öğrenimini tamamlayan Yeşilyurt, Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu. Bugüne kadar yaptığı birçok çalışma ile gündeme gelen Yeşilyurt’a en çok Türkiye’de erkekleşen kadınlar, mükemmel kadın mutsuz kadındır, internet üzerinden sanal kumalar var, konuşuyoruz ama anlaşamıyoruz, duygusal şiddet söylemleri ile konuşulmuştur. İnci Yeşilyurt özellikle internet bağımlılığı, aile içi problemler ve kadın-erkek sorumlulukları ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmiştir. 2007 yılından bu yana aile içi iletişim konularında 6 farklı kitap yayınlayan Yeşilyurt, evlilik ve iletişim uzmanı olarak kariyerine devam etmektedir.

İnci Yeşilyurt kiminle evli?

Özel hayatı hakkında pek bir açıklama yapmayan İnci Yeşilyurt evli mi değil mi bilinmiyor. Sadece kariyeri ile gündeme gelen ve işini yapmaya devam eden Yeşilyurt hakkında evlilik hayatı ile ilgili bir bilgi olması durumunda sizlerle paylaşacağız.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
Yorum Yap