Igor Tudor yerine yeni hoca adayları

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da teknik direktör Igor Tudor’un görevine resmen son verildi. Hikmet Karaman ile bir görüşme halinde olan sarı kırmızılıların başarılı hoca ile de anlaşamadığı ve yeni teknik direktör için kolların sıvandığı ifade edildi. Son olarak Yeni Malatyaspor deplasmanında alınan 2-1’lik yenilginin ardından liderlik koltuğunun da Medipol Başakşehir’e kaptırılmasından sonra Galatasaray yönetimi yeni hoca arayışlarını hızlandırdı.

Galatasaray’da Igor Tudor dönemi resmen sona erdi. Alınan kötü sonuçların ardından Galatasaray yönetimi tarafından gerçekleştirilen olağanüstü toplantının ardından Hırvat hoca Igor Tudor ile yollar resmen ayrılmış oldu. Geçen sezon Karabükspor’dan takıma kazandırılan Igor Tudor sarı kırmızılıların başında derbi galibiyeti sevinci de yaşayamamıştı. Bu sarı kırmızılı taraftarların çileden çıkmasına son damla ise Yeni Malatyaspor karşısında alınan 2-1’lik yenilgi oldu.

Galatasaray’da Hoca Adayları Gündemde

Igor Tudor için yaklaşık olarak 400 bin dolar civarında bir tazminat ödemesi beklenen sarı kırmızılıların Hırvat hocanın yerine kimi getireceği konusunda da çalışmalarına şimdiden başladı. Adaylar arasında yer alan Hikmet Karaman’ı İstanbul’a davet eden Galatasaray yönetimi bundan da bir sonuç alamadı. Fatih terim isminin de gündemde olmasından yana çok sevinçli olan sarı kırmızılı taraftarlara imparatordan da kötü haber geldi. Fatih Terim’in şu anda herhangi bir takımı çalıştırmak istemediği kaydedildi ancak sarı kırmızılı taraftarlar O’nun lehine sosyal medyada kampanya yapmaya şimdiden başladı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com