İçişleri Bakanlığı Hakkari Yüksekova kırsalında öldürülen iki teröristin kimliklerini açıkladı

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 25 Temmuz tarihinde Hakkari Yüksekova kırsalında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda öldürülen 2 teröristin Emrullah Cihan ve Nejdet Ayçiçek olduğunun tespit edildiği belirtildi.

29.07.2019 - 16:50
29.07.2019 - 17:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İçişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yayınlayarak Hakkari’nin Yüksekova ilçesi kırsalında 25 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenen operasyonda öldürülen 2 teröristin kimliklerinin belirlendiğini duyurdu.

Kimlikleri açıklandı

Bakanlık açıklamasının devamında Hakkari İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 25 Temmuz 2019 tarihinde Hakkari Yüksekova kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon düzenlendiğini hatırlattı. Operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildiğini belirten İçişleri Bakanlığı öldürülen teröristlerin kimliklerinin Emrullah Cihan ve Nejdet Ayçiçek olduğunun belirlendiğini duyurdu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim