Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Ortak Yayın Açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz Şehitler otogarında bulunan Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’na ziyaret gerçekleştirdi. Burada gazetecilere açıklama yapan Süleyman Soylu, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı canlı yayını hakkında açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 15 Temmuz Şehitler otogarında Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ziyareti sırasında gündeminde ortak canlı yayın vardı. Canlı yayında Ekrem İmamoğlu’nun cebinden 20 TL çıkardığını ve bunun dörtte birinin sahte çıktığını söylediğini hatırlatan Soylu, kendilerinin zarfın içerisinde bulunan 4 oy pusulasına hiçbir itirazlarının olmadığını, sorunun oylar tasnif edilmeye başladıktan sonra ortaya çıktığını söyledi.

PKK İmamoğlu üzerinden İstanbul’a Sızmaya Çalışıyor

Ekrem İmamoğlu’nun kendisine yönelik açıklamaları hakkında da konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisinin sadece Ankara’da koltuğunda oturan bir bakan olmadığının altını çizerek, İçişleri Bakanı olarak sorumluluğunun bulunduğunu ve bütün Türkiye’yi dolaşabileceğini söyledi. Güneydoğu’ya gittiği zamanlarda kendisine hiç sorulmadığını belirten Soylu, İstanbul’da da Türkiye’nin her yerinde de işi olduğunu dile getirdi. Terör örgütü PKK’nın Ekrem İmamoğlu üzerinden İstanbul’a sızmaya çalıştığını söyleyen İçişleri Bakanı Soylu, bu nedenle kendisinin İstanbul’da olduğunu söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu