İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan bol like getirecek tavsiye: Haydi Akçakoca’ya

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şaşırttı. Düzce'ye bağlı Akçakoca ilçesinin doğal güzelliklerini sosyal medya hesabından paylaşan İçişleri Bakanı, Akçakoca'da çekilen fotoğrafların bol bol like alacağını söyledi.

02.08.2019 - 20:47
02.08.2019 - 20:47
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından genellikle toplumsal konularda ve güncel olaylarla ilgili paylaşımlar yapıyordu. Bu defa sosyal medya hesabından alışılmışın dışında bir paylaşım yapan Süleyman Soylu, Düzce’nin Akçakoca ilçesinin güzelliklerini gösteren bir kareyi takipçilerine paylaştı. Süleyman Soylu’nun paylaşımına yazdığın not ise herkesi güldürdü.

Bol bol like alırsınız

Twitter hesabından bir paylaşım yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin Batı Karadeniz illerinden Düzce’nin turizm cenneti Akçakoca ilçesinin doğal güzelliklerini ortaya seren birkaç kareyi paylaştı. Paylaşımına esprili bir dille not yazmayı ihmal etmeyen Süleyman Soylu vatandaşların gidip görmesi için yaptığı çağrı ile herkesi güldürdü. Süleyman Soylu paylaşımında, “Bol bol like alacağınız fotoğrafları çekmek için #HaydeAkçakocaya” ifadelerini kullandı.

İşte Süleyman Soylu’nun o paylaşımı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim