İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Otobüsten Kaçırılan Kadının Bulunduğunu Açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Ankara’dan Mersin istikametine giden yolcu otobüsünden kaçırılan Kadriye Çavuş isimli kadının bulunduğunu ve kadını kaçıran şüphelilerin yakalandığını duyurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ankara’dan Mersin istikametine giden yolcu otobüsünün içinden kaçırılan Kadriye Çavuş isimli kadının trafik ve asayiş birimleri tarafından yapılan […]

21.06.2019 - 1:25
21.06.2019 - 1:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Ankara’dan Mersin istikametine giden yolcu otobüsünden kaçırılan Kadriye Çavuş isimli kadının bulunduğunu ve kadını kaçıran şüphelilerin yakalandığını duyurdu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ankara’dan Mersin istikametine giden yolcu otobüsünün içinden kaçırılan Kadriye Çavuş isimli kadının trafik ve asayiş birimleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda bulunduğunu ve olayın faillerinin yakalandığını duyurdu. Süleyman Soylu açıklamasının devamında kadının şu anda İl Emniyet Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından koruma altına alındığını bildirdi.

Olay Nasıl Olmuştu?

Aksaray’da 06 BFJ 470 plakalı bir otomobil Ankara’dan Mersin’e giden yolcu otobüsünün önünü kesmiş ve otomobilden inen şahıslar akrabası olduklarını söyledidikleri Kadriye Çavuş isimli kadını direnmesine ve yolcuların engel olmaya çalışmasına rağmen otobüsten indirerek kaçırmıştı. Zanlıların genç kadını saçlarından sürükleyerek zorla otomobile bindirdikleri öğrenildi.

Yolcular tarafından cep telefonu kamerasıyla o anların görüntüleri de kaydedilirken ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri kısa süren kovalamaca sonucunda aracı durdurarak genç kadını kurtardı. Polis ekiplerinin olayın faillerini gözaltına aldığı ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim