Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu mülteci iddiası karşısında küplere bindi: ahlaksız dedikodu

Son Güncelleme:
 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu mülteci iddiası karşısında küplere bindi: ahlaksız dedikodu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Günboyu gazetesinde kendisi hakkında yayınlanan köşe yazısında sert tepki gösterdi. Günboyu Gazetesi yazarı Durmuş Ali Özyiğit’in yazdığı köşe yazısında kendisi hakkındaki iddialarının tamamen yalan, dedikodu ve iftira olduğunu belirten Soylu, bu konuda suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

Tamamen yalan, dedikodu ve iftira

Twitter hesabından bir paylaşım yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gün boyu gazetesinde Durmuş Ali Özyiğit in yazdığı köşe yazısının tamamen yalan, dedikodu ve iftiradan ibaret olduğunu dile getirdi. Yazının tamamen insanlık dışı bir ürün olduğunu belirten İçişleri Bakanı Soylu, düzeltilecek hiç bir tarafının olmadığını ifade etti. Ahlaksız yazı dediği ifadelerle ilgili suç duyurusunda bulunacağını belirten Süleyman Soylu çok sert tepki gösterdi.

Bizi mülteci sorunu bitirdi dediği iddiası

Günboyu Gazetesi yazarı Özyiğit daha önce yazdığı bir köşe yazısında tekstil işi ile uğraşan bir yakınını ziyaret ettiğini söylemiş ve içeriye giren bir kişinin anlattıklarına dayanarak Süleyman Soylu hakkında bazı iddiaları gündeme getirmişti. Özyiğit yazısında, içeriye giren kişinin AK Parti yöneticileri ile çektirdiği fotoğraflarını gösterdiğini belirterek, kendisinin de dikkatini çektiğini ve iyice bakınca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olduğunu fark ettiğini söyledi. Daha sonra bu kişinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili birçok şey anlattığını ve konuşmanın sonunda kendisinin gazeteci olduğunu söylediğinde bazılarını yazmamak kaydıyla söylediği şeyleri yazabileceğini söylediğini iddia etti. Ticaretle uğraşan kişinin haber kaynağı olarak sağlam biri olduğunu anladığını belirten Özyiğit, bu kişinin kendisine Süleyman Soylu’ya Suriyeli sorununu adeta ağlayarak dile getirdiğini söylediğini ve Bakan Soylu’nun da bu serzeniş karşısında kendisine “Haklısın bizi bitiren mülteci sorunu oldu.” dediğini yazdı.

 

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48
Hava ve demiryolu ulaşımı için biletler satışa sunuldu HES koduyla alınacak
25 05 2020 - 14:17
Cübbeli Ahmet Hoca namaz provokasyonu yapan Alparslan Kuytul’a tepki gösterdi
23 05 2020 - 19:38
Habertürk’te gaz çıkarma vakalarına yenisi eklendi! Veyis Ateş’in programında oldu
22 05 2020 - 10:26
İstanbul’dan çıkışlar için seyahat izni 3-4 Haziran tarihlerinde gelecek
22 05 2020 - 09:54
65 yaş ve üzeri seyahat izin belgesi başvurusunda 30 bin kişiye onay çıktı
21 05 2020 - 15:19