İbrahim Kutluay uğruna evliliğini bitirdiği sevgilisi ile tatilde

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza ile Çesme'de görüntülendi. Yıllardır ilişkilerini magazinden uzak yaşayan ve birlikte görüntülenmekten kaçınan çift bu defa kameralara yakalanmaktan kaçamadılar. Bir partiye katılan çift adete poz üstüne poz verdi. Edvina Sponza' nın sevgilisi İbrahim Kutluay'ın omzuna başını yaslaması dikkatlerden kaçmadı. Çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

24.07.2019 - 14:11
24.07.2019 - 14:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza ile Çesme’de görüntülendi. Yıllardır ilişkilerini magazinden uzak yaşayan ve birlikte görüntülenmekten kaçınan çift bu defa kameralara yakalanmaktan kaçamadılar. Bir partiye katılan çift adete poz üstüne poz verdi. Edvina Sponza’ nın sevgilisi İbrahim Kutluay’ın omzuna başını yaslaması dikkatlerden kaçmadı. Çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

11 Yıllık Evliliğinden Vazgeçmişti

Demet Şener, 2016 yılının Ekim ayında eşinin kendisini aldattığı iddiası ile boşanma davası açmıştı. Yaklaşık 3 yıl boyunca süren dava sonunda 2019 yılında anlaşmalı olarak boşandılar. İki çocuk sahibi olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti boşanır boşanmaz başka ilişkilere yelken açtılar. Demet Şener Geçtiğimiz günlerde boşanmalarının üzerinden 3 ay geçmeden evlenmişti. Boşanma öncesi, boşanma süreci ve boşanma sonrası bir açıklamada bulunmayan İbrahim Kutluay ise sevgilisi ile poz vermeye başladı.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim