İbrahim Hacıosmanoğlu Kalp Krizi Geçirdi

Trabzonspor eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Hacıosmanoğlu'nun müşahede altında olduğu belirtildi.

12.12.2017 - 16:59
12.12.2017 - 17:02
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Trabzonspor eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, resmen ölümden döndü. Cumartesi gününden beri yorgunluk, halsizlik ve mide bulantısı şikayetleri bulunan Eski Başkan Hacıosmanoğlu, arkadaşlarının ısrarı sonrasında kontrol amaçlı Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitti. Burada doktora şikayetlerini ileten Hacıosmanoğlu’nun hastanede tomografisi çekildi. Tomografide ise Aort Damarında şişlik bulunduğu bu şişliğin mideye baskı yaptığı ve şikayetlerin ortaya çıktığı kaydedildi.

Burada doktorlar Hacıosmaonoğlu’na, “Kardeşim olsan eve göndermem” diyerek müşahede altına aldı. O gece öksürmesinin bile yasaklanan Hacıosmanoğlu’na stent takıldı. Hastanede kontrol amaçlı müşahede altında tutulan Hacıosmanoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

KAYNAK: 61 SAAT HABER

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim