Televizyon

İbrahim Çelikkol ve arkadaşları Muğla Akyaka’da bir işletmeciyi tekme tokat döverek karakolluk oldu

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un alkolle imtihanı devam ediyor. Daha önce de alkollü iken bazı olaylara karışan İbrahim Çelikkol, gürültü yaptıkları gerekçesiyle kendilerini uyaran işletmeci 6 arkadaşı ile birlikte tekme tokat dövdü. İbrahim Çelikkol daha önce de Selçuk Şahin ile bir kavgaya karışmış alkollü iken bir mekanda sergilediği aşırı davranışlarla da gündeme gelmişti.

Gürültü yaptıkları için uyardı

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka beldesinde gece geç saatlerde meydana gelen olayda Bahadır Kılınç ruhsatsız olduğu için kapalı olan restoranının önünde otururken yan restoranda aralarında İbrahim Çelikkol’un da bulunduğu grubu görüntü yaptıkları gerekçesiyle uyardı. Çelikkol ve arkadaşlarının alkollü olduğu öğrenilirken işletmeciliği tekme tokat dövdü.

Ula belediye başkanının oğlu kurtardı

İddiaya göre grubun elinden işletmeci Kılınç, Ula Belediye Başkanının oğlu tarafından kurtarıldı.  Bahadır Kılınç’ın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenilirken elmacık kemiğinin kırıldığı ve burun kemiğinde çatladığı tespit edildi. Hastanede tedavi altında bulunan işletmesinin şikayeti üzerine İbrahim Çelikkol ve yanında bulunan arkadaşlara Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Sabaha kadar nezarette bekledi

İbrahim Çelikkol ve yanındakilerin sabaha kadar karakolda tutulduğu ve ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldıkları öğrenildi. Ünlü oyuncunun daha önce de kavgaya karıştığı bilimleri kendi kendisine sorulan soruları yanıtsız bırakması gözlerden kaçmadı.

Belediye başkanından açıklama

Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada Bahadır Kılıç’ın darp edildiğini görünce oğlu Kağan’ın olaya müdahale ettiğini olayın kendileri ile bir alakası olmadığını dile getirdi. İbrahim Çelikkol ve arkadaşlarının alkollü olduğunu belirten Akkaya, Bahadır Kılınç oğlunun kurtardığını ve hastaneye getirdiğini darp edilen Kılınç’ın oğlunun arkadaşı olduğunu ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu