İBB Binasına Gelerek Mesaiye Başlayan Ekrem İmamoğlu’nun Önüne Deterjan Döktüler

İstanbul'da 23 Haziran tarihinde yapılan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu bugün Saraçhane’de bulunan İstanbul Belediyesi'ne gelerek göreve başladı. İBB önünde Ekrem İmamoğlu’nun gelişi sırasında oldukça ilginç dakikalar yaşandı. Bir vatandaşın İmamoğlu’nun önüne deterjan dökmesi dikkatlerden kaçmadı.

28.06.2019 - 13:52
28.06.2019 - 14:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yüksek Seçim Kurulu’nun verdiği kararla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini 23 Haziran’da bir kez daha kazanan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu bugün Saraçhane’de bulunan İBB binasına gelerek mesaiye başladı. Bir vatandaş Ekrem İmamoğlu’nun Büyükşehir Belediye binasına geldiği sırada yere deterjan dökerek ‘İstanbul’u temizleyin’ mesajı verdi. Önüne deterjan dökülmesine oldukça şaşıran Ekrem İmamoğlu şeffaf ve temiz bir şekilde İstanbul’u yöneteceğini söyledi.

Vatandaşlardan Yoğun İlgi

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ancak 6 Mayıs tarihinde Yüksek Seçim Kurulu tarafından verilen kararla mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran’da yapılan seçimler sonucu büyük bir farkla İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı seçildi. Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne başkan olarak gelen Ekrem İmamoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında 5 yıl boyunca görev yapacağı İBB binasına giren Ekrem İmamoğlu’nun önüne bazı vatandaşlar deterjan döktü. Ekrem İmamoğlu vatandaşların bu davranışı karşısında şaşırırken temiz ve şeffaf bir yönetim isteğinin yerine geleceğini söyledi. İBB çalışanları ile tek tek tokalaşan İmamoğlu daha sonra makamına çıkarak görevine başladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim