İBB Başkanı İmamoğlu’nan İstanbul otogarı açıklaması: Benim eşim ve çocuğum buraya giremez

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu bugün 15 Temmuz demokrasi otogarını ziyaret ederek incelemeler yaptı. Ekrem İmamoğlu otogarın şu andaki durumundan rahatsız olduğunu söyledi.

18.07.2019 - 15:48
18.07.2019 - 17:01
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, Otogarın bodrum katına inerek burada açıklamalar yaptı. Kendi eşinin ve ailesinin buraya giremeyeceğini belirten Ekrem İmamoğlu, aynı şekilde kimsenin eşi ve çocuğunun buraya güvenerek giremeyeceğini dile getirdi. İmamoğlu açıklamasında otogar için gereken çalışmaların yapılacağının sinyallerini verdi.

Temizlik ve güvenlik önlemlerini alacağız

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, otogarın şu andaki durumunun birkaç cümleyle anlatılmasının mümkün olmadığını belirterek sıralasa sayfalara sığmayacağını dile getirdi. Otogarın yıllardan beri ihmal edildiğini belirten Ekrem İmamoğlu, gereken güvenlik ve temizlik önlemlerinin alınacağını ifade etti. Böyle bir durumda hiç kimsenin evladını bu otogara göndermek istemeyeceğini belirten Ekrem İmamoğlu, böyle bir sistem içinde otobüsçünün de çalışmayacağını ifade etti. Yeni bir sistem hazırlığı içerisinde olduklarını belirten Ekrem İmamoğlu, ancak o sırada buradaki durumu kurtarmak için de gerekeni yapacaklarını ifade etti. Kendi çocuğunun ve eşinin böyle bir yere giremeyeceğini belirten Ekrem İmamoğlu 16 milyon İstanbullunun da çocuğu ve eşinin buraya girmesinin imkansız olduğunu söyledi. Otogarda huzurla ilgili bir sıkıntı olduğunu belirten İmamoğlu buranın artık fonksiyonunu yitirdiğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim