İBB Başkanı İmamoğlu 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Birlikte Anma Törenine Katılacak

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu 14 Temmuz tarihinde İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Törenleri kapsamında Şehit ailelerine vereceği yemeğe davet edildi. Ekrem İmamoğlu aynı zamanda 15 Temmuz tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı programa da davet edildi.

12.07.2019 - 14:59
12.07.2019 - 14:59
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya 14 Temmuz tarihinde, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma törenleri kapsamında 15 Temmuz şehitlerinin ailelerine akşam yemeği verecek. 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen millet ittifakının adayı Ekrem İmamoğlu’nun da bu yemeğe davet edildiği öğrenildi.

Programlara katılacak

15 Temmuz Şehitleri Anma törenleri 15 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın Saraçhane’de bulunan binası önünde 11.30 da başlayacak. Cumhurbaşkanlığının törenleri ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek. Daha sonra da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde 15 Temmuz Şehitler Müzesi’nin açılışı yapılacak. 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun hem Valilik hem de Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen programlara katılacağı öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim