İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu görevinde bir ayı doldurmadan yıllık izne çıkınca tepkiler üst üste geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu henüz görevinde 1 ayını bile doldurmadan yıllık izin alarak tatile çıktı. Bodrum’da tatil yaptığı öğrenilen Ekrem İmamoğlu’nun bu kararı birçok kişi tarafından eleştirildi.

23.07.2019 - 13:17
23.07.2019 - 15:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Ekrem İmamoğlu 27 Haziran tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlamıştı. Başkanlıkta daha 1 ayını doldurmadan geçtiğimiz hafta cuma günü yıllık izin alan Ekrem İmamoğlu 27 Temmuz tarihine kadar tatil yapacak. Ekrem İmamoğlu’nun yıllık izin aldığı vekaletlendirme belgesi sosyal medyada paylaşılınca bir anda ortalık karıştı. Göreve yeni başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının tatile çıkması sosyal medya kullanıcılarından tepki çekti.

Hani acelen vardı

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca da tepki gösterenler arasındaydı. Ekrem İmamoğlu’na sosyal medya hesabından tepki gösteren Karaca; “Bunlar sadece konuşur. İş değil, laf bunların hayatı. Tanırım hepsini. Ekrem Bey millet senden iş bekliyor. 8 gün izin talebi açmışsın gelir gelmez. Hani acelen vardı? Hani çok çalışacaktın…” ifadelerini kullandı.

Ailesiyle Bodrum’da

Ekrem İmamoğlu, başkanlık makamında 3 haftayı geride bıraktı. Göreve geldiği günden bu yana atamalar yapan ve tebrikleri kabul eden İmamoğlu, daha sonra da yıllık izin alarak eşi ve çocuklarıyla Bodrum’a tatile gitti. Ekrem İmamoğlu, ailesiyle birlikte Zülfü Livaneli konserini izlerken görüldü.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim