İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Görevi Devraldıktan Sonra İlk Ziyaretini İstanbul Valisi’ne Yaptı

İstanbul'da tekrarlanan seçimlerde yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu görevi devraldıktan sonra ilk ziyaretini bugün gerçekleştirdi. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı bugün makamında ziyaret ettiği öğrenildi.

01.07.2019 - 16:19
01.07.2019 - 16:19
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP’li Ekrem İmamoğlu göreve başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya yaptı. Bugün saat 11.30 daha İstanbul Valiliğine gelen Ekrem İmamoğlu, Vali Ali Yerlikaya’nın makamına çıkarak bir görüşme gerçekleştirdi. Ekrem İmamoğlu ziyaretin ardından valiliğin anı defterini de imzaladı.

Basına Kapalı Gerçekleştirildi

Ekrem İmamoğlu’nun, Vali Ali Yerlikaya’ya ziyareti basına kapalı olarak gerçekleşti ve yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Görüşmenin ardından İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kendisini ziyarete gelen İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’na makam aracına kadar eşlik etti ve valilik binasından uğurladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim