İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Bugün Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu daha önce siyasi partilerin il başkanlığını ziyaret etmek istediğini açıklamış ve dün ilk ziyaretini CHP İstanbul İl Başkanlığı’na yapmıştı. Ekrem İmamoğlu bugün de Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

03.07.2019 - 12:53
03.07.2019 - 13:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu, siyasi partilerin il başkanlıklarını ziyaret etmeye devam ediyor. Dün CHP’nin İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İmamoğlu bugün de Saadet Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na bu sabah saat 09.00’da gelen İmamoğlu, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Görüşme sırasında Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Bülent Kaya ve il yönetimi ile yönetim anlayışlarını paylaştıklarını belirten Ekrem İmamoğlu, her parti ile şeffaf bir şekilde İstanbul için bir araya geleceklerini ifade etti. Ekrem İmamoğlu bu kapsamda bugün öğleden sonra İYİ Parti ve HDP İstanbul il Başkanlığı’nı ziyaret edecek. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Ekrem İmamoğlu’na randevu vermedi öğrenilirken MHP ise henüz geri dönüş yapmadı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim