Kadın

Hydroshape Uygulaması İle Etkili Zayıflama

Hydroshape uygulaması, su içerisinde bisiklete binmeye olanak sağlayarak, vücut içerisinde biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Selülitsiz ve pürüzsüz bir vücut için geliştirilmiş, çağın ötesinde bir cihazdır. Vücutta biriken ödemin atılmasını sağlayarak, kısa zamanda gözle görülebilir sonuçlar alınan bir uygulamadır. Düzenli kullanıldığında vücutta bulunan kas sisteminin kendini yenilemesini sağlar. Böylece genç ve fit bir görünüm elde edilir. Sağlıklıklı bir uygulama olduğu ispatlanmış yeni nesil egzersiz yöntemidir.

Hydroshape uygulaması nedir?

Su içerisinde bisiklete binilerek yapılan egzersiz boyunca, cihazın içerisinde bulunan 16 adet jakuzi jeti vücuda masaj yapar. Böylece vücudun kan akışı arttırılarak, hücrelerde biriken fazla su ve toksinlerin atılımı sağlanır. Ayrıca cihaz içerisinde bulunan saf su sayesinde, Ozonterapi ve kromoterapi uygulaması da yapılmaktadır. Bu sayede, vücudun nem ve enerji dengesi düzenlenmektedir. 30 dakikalık seanslarla uygulanan egzersiz, bir seansta ortalama 500 kalori yakılmasını sağlar. Bisiklet egzersizlerinde 30 dakikada ortalama 250 kalori yakılırken, bu yeni nesil uygulamada 2 katı kadar kalori yakılmakta.

Kimler hydroshape uygulamasını yaptırabilir?

Hydroshape uygulamasını, sağlık problemi olmayan herkes yapabilir. Egzersize başlamadan evvel, herhangi bir şart aranmamaktadır. Diğer egzersizlerde uygulama sonrası, vücutta ağrılar meydana gelir. Ancak çağın ötesinde uygulama sayesinde, seans sonrası herhangi bir ağrı ya da yorgunluk hissedilmez. Suyun direnci havaya kıyasla 12 kat daha fazla olduğundan, seans süresince vücutta zorlama olmaz.

hydroshape uygulaması

Hydroshape uygulaması ne kadar sürer?

Her bir uygulama ortalama 30 dakikalık periyotlar halinde gerçekleşir. Egzersizin seans sınırlaması bulunmamaktadır. Seans sayısını, kişi kendi isteğine göre belirlemekte özgürdür. Ancak gözle görülür sonuçlar, bir dizi seans sonrasında alınmaktadır. Sağlık açısından yararlı olan bu egzersiz, vücut istenen şekle ulaşana kadar sürdürülebilir.

Hydroshape uygulamasının avantajları nelerdir?

Kısa sürede sağlıklı kilo vermenin anahtarıdır. Suyun havaya göre direnç fazlalığı olduğundan, kilo kaybı da hızlı olmaktadır.

Jakuzi jetleri sayesinde, uygulama esnasında aynı zamanda vücuda masajda yapılır. Bu sayede bölgesel zayıflama sağlanır.

Aynı zamanda fizyoterapi uygulaması sağladığından özellikle bel bölgesindeki ağrılar ortadan kaldırılır.

Kasların gelişimini sağlar. Böylece vücudun formunu kazanmasına yardımcı olur.

Özellikle, karın bölgesinin doğru çalışmasını sağlar.

Vücutta biriken aşırı ödemin ve toksinlerin atılmasını sağlar. Bu sayede şişkinliğin giderilmesine yardımcı olur.

Renk terapisi sayesinde, kişinin seans sonrası enerjik hissetmesini sağlar.

Hydroshape uygulaması nasıl yapılır?

Hydroshape uygulaması, son teknoloji kullanılarak kişinin hızlı ve sağlıklı bir şekilde forma girmesine yardımcı olmaktadır.  Ayrıca, suyun iyileştirme özelliği ile birleştirilen uygulama, vücuttaki kötü enerjinin atılmasını da sağlamaktadır. Bisiklete binmeye kıyasla, kalori yakımında 2 kat daha etkilidir. Egzersiz sonunda ağrı ya da yorgunluk hissedilmez. 30 dakikalık her bir seansta ortalama 500 kalori yakılır.

Hydroshape uygulamasında hijyene önem verilmektedir. Her seansta saf su ile doldurulan cihaz, seans bitiminde boşaltılır. Böylece egzersiz bitiminde duş almaya gerek kalmaz. Ayrıca, uygulamada kullanılan suyun içerisine herhangi bir kimyasal madde eklenmemektedir. Uygulama vücudun üst bölgesi ile yapılmadığı için, makyaj ve saçlarda bozulma durumu yaşanmaz. Bu sayede, seans istenilen zamanlarda yapılabilmektedir.

[su_accordion][su_spoiler title=”KAYNAKLAR” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”Kaynaklar” class=””]
  • www.trendus.com[/su_spoiler] [/su_accordion]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu