Husumet Yaşadığı Ailenin Çocuğu Diye Başka Bir Çocuğu Vurdu

Gaziantep’in Kayaönü Mahallesi’nde 14 Haziran Cuma akşamı meydana gelen olayda, iddiaya göre mahalleye gelen bir kişi elinde bulunan silahla husumetli olduğu ailenin çocuğunu vurmak isterken arkadaşlarıyla oyun oynayan ve olay ile hiçbir alakası olmayan 10 yaşındaki Ali Daşkın’ı vurdu. Talihsiz çocuk ayağından yaralanırken olayı gerçekleştiren şahıs kaçarak kayıplara karıştı. Olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından […]

17.06.2019 - 10:01
17.06.2019 - 10:01
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gaziantep’in Kayaönü Mahallesi’nde 14 Haziran Cuma akşamı meydana gelen olayda, iddiaya göre mahalleye gelen bir kişi elinde bulunan silahla husumetli olduğu ailenin çocuğunu vurmak isterken arkadaşlarıyla oyun oynayan ve olay ile hiçbir alakası olmayan 10 yaşındaki Ali Daşkın’ı vurdu. Talihsiz çocuk ayağından yaralanırken olayı gerçekleştiren şahıs kaçarak kayıplara karıştı. Olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve ameliyata alınan çocuk hayati tehlikeyi atlattı. Küçük çocuğun ailesi de olay nedeniyle büyük korku yaşadı.

Hala hastanede tedavi gören ve ölümden dönen talihsiz çocuğun, fizik tedavisinin devam ettiği ve bir süre daha yürümekte problem yaşayacağı öğrenildi.

Oyun Oynarken Vuruldum

Yaşanan korkunç olayın ardından hastanede tedavisi süren 10 yaşındaki çocuk o gece arkadaşları ile birlikte oyun oynadığını ve birden silah sesi duyduğunu söyledi. Ayağında bir ağrı hissederek yere oturduğunu ve daha sonra da kanları fark ettiğini söyleyen küçük çocuk, daha sonrasını hatırlamadığını ve gözünü açtığında hastanede olduğunu dile getirdi.

Başlarına gelen bu olay nedeniyle şok olduğunu söyleyen çocuğun babası Mehmet Daşkın, mahallede husumetli iki aile olduğunu ve çocukların hedef alındığını belirterek olayla bir ilgilerinin olmadığını söyledi. Artık çocukları sokağa çıkartmadan koltuklarını söyleyen baba Daşkın, birilerinin kendi egolarını tatmin etmek için çocukları hedef aldıklarını ifade etti.

Yanlış Çocuğu Vurmuş

Yaşadıkları olayın ardından zor günler geçirdiklerini ve çocuklarının ölümden döndüğünü söyleyen acılı baba, bu konudan dolayı kendisini canının yandığını ancak başkalarının canının yanmasını istemediğini dile getirdi. Bu olayı gerçekleştiren kişiyi cani olarak niteleyen baba, başka bir çocuğu bulmak isterken kendi çocuğunu hedef aldığını her iki çocuğa daha ateş edilmesinin yanlış olduğunu söyledi ve faillerin yakalanmasını istedi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim