Dizi Fragmanları

Hollywood’da Türk Dizisi Rüzgarı: ‘Şahsiyet’in İkinci Sezon Gösterimi Amerika’da Yapıldı

İkinci sezonuyla bomba gibi bir dönüş yapmaya hazırlanan Şahsiyet dizisinin ikinci ön gösterimi Amerika’da yapıldı!

Detaylar 👇

En iyi Türk dizileri arasına adını altın harflerle yazdıran Şahsiyet dizisi, ikinci sezonu ile bomba gibi bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Merakla beklenen Şahsiyet dizisinin ön gösterimi ise Amerika’da yapıldı!

Sony Stüdyoları’nda düzenlenen “Hollywood-Türk Film ve Drama Günleri” etkinliğinde dizinin ikinci sezon prömiyeri gerçekleştirildi.

Etkinliğin başkan ismi Barbaros Tapan, Türkiye yapımı filmlerin ve dizilerin artık dünyada tanındığını söyledi.

Yönetmenlerimiz, oyuncularımız dünya yıldızı, artık onlar da büyük projelere imza atıyor ve dünyanın dört bir köşesinde dizilerimiz değişik dillerde yayınlanıyor. Biz de dedik ki ‘artık Hollywood’da Hollywood-Türk Film ve Drama Günleri’nde böyle bir güzel etkinliğe imza atalım, onlar da burada kırmızı halıda, resepsiyonlarda bulunsun.

ifadelerini kullandı.

Yeni sezon hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, “Uluslararası platformda, benim de içinde yer aldığım bir dizi, 87 ülkeye satıldı. Şimdi Meksika pazarına girdi, bütün Güney Amerika’da fırtına gibi esiyor ve en yüksek reytingleri alıyor, bu çok güzel bir duygu” sözlerini kullandı.

Düşünün ben Türk oyuncuyum, İspanyol seyirci tarafından takdir ediliyorsun ve bu yaz İspanya’da yoğun ilgiden dolayı yürüyemedim. Artık dizilerimiz şaha kalkmış durumda ve Türk endüstrisi adına da gurur verici.

Biz de ikinci sezon için iyice heyecanlandık… Sizin yorumlarınız neler?

Kaynak: https://onedio.com/haber/hollywood-da-turk-dizisi-ruzgari-sahsiyet-in-ikinci-sezon-gosterimi-amerika-da-yapildi-1184043

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu