Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı

Kanal 7'de her gün ekrana gelen ve beğeni toplayan Hint dizisi Masum’da heyecan devam ediyor. Özellikle ev hanımlarını ekran başında toplayan Masum dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. Haberimizde Masum 216. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İşte Masum 216. Bölüm 24 Ekim masum özeti ve fragmanı…
Eklenme:
 Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi masum yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masum 24 Ekim cumartesi yeni bölümde yine Modi konağında heyecanlı dakikalar izleyicileri bekliyor. Masum 216. bölüm özeti ve detaylar haberimizde…

Masum 216. Bölüm 24 Ekim Cumartesi Özeti

Jigar ve Rashi’nin bebeklerine Tola ve Mool adı verilmiştir. Ancak Kokila’nın sürekli olarak büyüklerinin isminin yaşatılmasını istemesi ikili rahatsız eder. Diğer yandan urmila ve savita arasında da yeni bir iddia başlamıştır. En güzel hangi çocuğun dans edeceği üzerine girilen bu bahis Kokila’yı rahatsız eder. Batı müziğinde çocukların dans etmesine sinirlenen kokila müziği kapatarak herkesi şaşkına çevirir. Tabii ki buna kızan Savita ve komşusu çocuklarını alarak evine gider. Mira’nın batı müziğinde dans etmesi Kokila’nın Hiç hoşuna gitmemiştir ve bu dansı kimin öğrettiğini öğrenmek ister. Tabii ki yine oklar Rashi’yi gösterir. Urmila evden çıktıktan sonra kapıda savita ve Niki’yi görür. Bahsi kazandığını söyleyen Niki paralarını ister. Ancak Urmi para vermeyi kabul etmez bu defa da Niki onu tehdit etmeye başlar ve paraları ödemek zorunda kalır.

Rashi ve Jigar’ın bebeklerin ikiz olduğu için uyutma görevi Urrmila ve Hetal’e düşer. Yavaş yavaş bebeklerin ismine artık herkes oluşmaya başlamıştır. Mira ise kuzenlerinin başından bir dakika bile ayrılmaz sürekli onlarla vakit geçirmek ister ancak uyum ile buna izin vermek istemez. Mira’nın gitmek istememesi üzerine elindeki oyuncağı alan urmila dışarıya fırlatır. Ancak küçük çocuk yüksek sesle uzun süre ağlayınca dayanamaz ve bu defa gidip oyuncağı almak ister. Urmila çıktıktan sonra sadece içeriden Açılan Kapı kapanınca Konak’ta yine işler karışır. Odanın içerisinde minik bebekler ve Mira baş başa kalmıştır bunun üzerine bütün Konak toplanır ve ahem kapıyı kırarak açar. daha fazla dayanamaz ve yaşanan olaylardan sonra Urmiye bir tokat atar. Kukila Evde bütün bebeklerin eşit olduğunu ve kesinlikle cinsiyet ayrımcılığı istemediğini söyler. Rashi dahil olmak üzere hiç kimse urmila ya destek olmaz ve urmila evine gitmek zorunda kalır.

Masum 216. Bölüm fragmanı


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 26 Ekim 218. bölüm özeti ve fragmanı
26 10 2020 - 09:38
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Kanal 7 Masum dizisi 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı! Masum 214. bölüm özeti
21 10 2020 - 16:28
Yorum Yap