Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Hint dizisi Kanal 7 Masum 78. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7 ekranlarında geçtiğimiz günlerde başlayan ve her gün ekranlara gelen Hint dizisi Masum 78. bölüm fragmanı ve özeti izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Her gün büyük bir merakla beklenen ve yeni bölümleri de yakından takip edilen dizinin bir sonraki güne ait olan fragmanı çok yoğun ilgi görüyor. Masum 78. bölüm özeti ve fragmanı ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor...
Son Güncelleme:
 Hint dizisi Kanal 7 Masum 78. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum her gün ekranlara gelen bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ediyor. Günlük olarak yayınlanan Hint dizisi izleyicilerden kısa süre içerisinde yoğun ilgi görürken kanal 7’de Hint dizileri konusunda başarılarını kanıtlamaya devam ediyor. Peki Masum 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum 78. bölüm fragmanı ve özeti hakkında detaylar haberimizin devamında…

Masum 78. bölüm özeti

Kimliği belirsiz kişiden gelen telefonlar nedeniyle büyük endişe yaşamaya başlayan Gopi bunu bir türlü başkalarına anlatamaz. Ancak bunu yapan kişinin kuzeni olduğundan habersiz olan genç kız başına gelenlerin neden olduğunu anlam veremeden hayatına devam etmeye çalışır. Son dönemlerde Raşi’nin kendisine soğuk davranması nedeniyle tedirgin olmaya başlayan Jigar, bu konuda annesinden tavsiye alır ve annesi ona her şeyi açık açık konuşması gerektiğini söyler. Annesinin sözünü dinleyen ve açıkça konuşmaya gider Jigar, biraz içini rahatlasa da kendisini bekleyen tehlikenin farkında değildir.

Yaşadığı olayların etkisine giren Gopi mutfakta yemek yaptığı sırada elindeki tencereyi bir anlık dalgınlıkla düşürür. Bu arada kayınvalidesi yanına gelerek bir sorunu olup olmadığını sorar. Ancak çok korkan genç kız hiçbir şey anlatmam ayı tercih eder. Gopi’yi korkutmak için sessiz telefonları açmaya devam eden raşi ise her şeyi annesi ile paylaşır. Sadece telefonla yetinmeyen Raşi akşam olup herkes dua için evden çıktığında evde kalan Gopi’yi korkutmak için bu defa beyaz bir çarşafa sarılarak genç kızın evine gider.

Masum 78. bölüm fragmanı

Masum 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Raşi’nin oyunları yüzünden Gopi, Ahem karşısında küçük düşmeye devam ediyor. Aynı zamanda telefonda yapılan tehditler de Gopi’yi artık içinden çıkılmaz bir hale getiriyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 26 Ekim 218. bölüm özeti ve fragmanı
26 10 2020 - 09:38
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 10:57
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Yorum Yap