Hikmet Tuğsuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 yarışmacıları yapılan halk oylaması sonucunda belli oldu. Survivor 2019 kadrosu içerisinde katılmaya hak kazanan Hikmet Tuğsuz izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında Türkiye takımında yarışacak olan Hikmet Tuğsuz kimdir kaç yaşında ve nereli?
28.01.2019 - 17:53
28.01.2019 - 20:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Survivor 2019 yarışmasının 2 Şubat Cumartesi günü başlayacağını duyulmasının ardından izleyenlerde yarışmacıları merak etmeye başladı. Acun Ilıcalı bu sezon bir değişiklik yaparak Survivor yarışmacılarına önce halk oylamasına sundu. Yapılan YouTube üzerindeki halk oylaması sonucunda yarışmacı almaya hak kazanan Hikmet Tuğsuz kimdir? Hikmet Tuğsuz nereli ve kaç yaşında? İşte detaylar…

Survivor 2019 Yarışmacısı Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz Antalya’da 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda aktif spor hayatına veda eden Tuğsuz, Daha sonra milli takımı antrenörü yapmaya başlamıştır. Üniversite sporcu kontenjanı ile giren ve tamamladıktan sonra Avrupa şampiyonalarında katılan Tuğsuz, 8 yıl boyunca Decathlon’da Türkiye şampiyonluğuna elinde tutmuştur.

Arka arkaya 10 branşı yapabilme yeteneğine sahip olduğunu söyleyen yarışmacı atletizm alanında ‘Deli Hikmet’ olarak tanınıyor. Survivor’ın kendisine göre 1 farklı olduğunu düşünerek başvuru yaptığını söyleyen yarışmacı yemek ayırt etmediğini ve Yörük çocuğu olduğunu vurguluyor.

Hikmet Tuğsuz Instagram Hesabı

Sosyal medyada ünlü sporcuyu takip etmek isteyenler varsa Hikmet Tuğsuz instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını da Araştırdık. Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz Instagram’da “hikmettugsuz” hesabını kullanıyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim