Hikmet Karaman’dan Deniz Türüç açıklaması: Galatasaray’a yakın görünüyor

Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, milli futbolcu Deniz Türüç hakkında yaptığı açıklamada genç futbolcunun Galatasaray'a daha yakın olduğunu dile getirdi.

18.07.2019 - 18:17
19.07.2019 - 11:08
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Avusturya’nın Tirol bölgesindeki Seefeld kasabasında kampta bulunan Kayserispor’un tecrübeli teknik direktörü Hikmet Karaman basın mensuplarına transfere dair önemli açıklamalar yaptı. Son dönemlerde transferin gözde isimlerinden Deniz Türüç hakkında konuşan Karaman, genç futbolcunun oldukça başarılı olduğunu belirterek Türkiye’de şu anda transfer konusunda Tsunami gibi bir rüzgar estiğini belirtti. Deniz Türüç’e takımların talip olmasının normal olduğunu belirten Hikmet Karaman, Deniz’ib sadece iyi bir futbolcu olmadığını aynı zamanda oyun içinde insiyatif kullanan bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Özellikle hücum bölgesinde genç futbolcunun takıma ciddi anlamda katkı sağladığını belirten Hikmet Karaman, yaptığı görüşmelerde göre bu konuda yakın ve isteğini net olarak ortaya koyan atakımın Galatasaray olduğunu dile getirdi. Diğer takımların tekliflerinden haberdar olmadığını belirten Karaman, bu konuyu kulüp başkanının birliğini ifade etti.

Transfer bir an önce bitsin

Tecrübeli teknik direktör Deniz Türüç transferinin bir an önce bitmesini istediğini belirterek, gitmeyecekse de artık kendisinin bir planlama yapmak istediğini ve sahada taktik çalışması yaptığını dile getirdi. Birkaç gün içinde kendisinin de futbolcunun da sonucu öğrenmesi gerektiğini belirten Karaman, bu konuyu tamamen kapatmak gerektiğine dikkat çekti. 59 yaşındaki deneyimli teknik direktörü Hikmet Karaman açıklamasının devamında Deniz’in antrenmandaki istekli görüntüsüne dikkat çekerek, bazı oyuncuların gideceği için işi ağırdan aldığını fakat denizin öyle olmadığını söyledi.

İkisi aynı anda gidemez

Deniz Türüç ile Bernard Mensah’ın Kayserispor’dan aynı anda ayrılmasına mümkün olmadığını belirten Hikmet Karaman, Deniz’den sonra Mensah’ın gitmesine sadece bir tek bir şartla onay verebileceğini söyledi. Futbolculardan birinin satılabileceğini ancak ikisinin bir arada satılmasının mümkün olmadığını dile getiren Karaman, Mensah’ı vermek için mutlaka aynı değerde bir futbolcu almaları gerektiğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim