Herkesin İmrenerek Baktığı Ezgi Eyüboğlu – Kaan Yıldırım Çifti Tek Celsede Boşandı, Nazara Geldiler Yorumları Yapıldı

TRT 1'de yayınlanan Halka dizisinde başrolü oynayan Kaan Yıldırım ve Fox TV'nin bir aile hikayesi dizisine yeni katılan Ezgi Eyüboğlu boşandı. 3 yıldan bu yana evli olan ve herkesin imrenerek baktığı çiftin boşanmasına sosyal medyada “nazara geldiler” yorumları yapıldı.

27.06.2019 - 12:26
27.06.2019 - 13:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden olan Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu, 3 yıl önce büyük bir aşkla evlenmişti. Takipçileri çiftin sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarına da imrenerek bakıyordu. Ancak bugün magazin basınına düşen bir haber, hem çiftin sevenlerinde hem de basında şok etkisi yarattı. 2016 yılında dünya evine giren genç çift boşanma kararı ile herkesi şaşkına çevirdi. Sessiz sedasız boşanma davası açan çift tek celsede boşandı. Daha sonra bir basın açıklaması yapan genç çift ayrılıklarını magazin basınına duyurdu.

Aşkları Dizi Setinde Başlamıştı

2013 yılında birlikte Ulan İstanbul dizisinde rol alan çiftin aşkı burada başlamıştı. Doludizgin giden aşklarını 3 yıl sonra mutlu bir evliliğe taşıyan çift, yaklaşık 3 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı aldı. Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım boşanmanın ardından bir basın açıklaması yayınlayarak anlaşmalı olarak boşandıklarını duyurdu. Çiftin açıklamasında bundan sonraki hayatlarına ayrı ayrı saygı ve sevgi çerçevesinde dostane şekilde devam edeceği belirtildi. Genç çiftin boşanması sosyal medyada şok etkisi yarattı. Birçok magazin sayfasında paylaşılan haberin altına “nazara geldiler” yorumları yapıldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim