Hercai Dizisinin Miran’ı Akın Akınözü’nün Instagram’da Takipçi Sayısı 2 Milyonu Aştı

Hercai dizisinde hayat verdiği Miran karakteri ile milyonlarca hayrana ulaşan Akın Akınözü, 21 günlük bedelli askerlik görevini tamamladı. Dizinin sezon finali yapmasının ardından askere giden genç oyuncu geri döndüğünde Instagram'daki takipçi sayısının 2 milyonu aştığını gördü. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Akınözü, takipçilerine teşekkür etti.

03.07.2019 - 12:14
03.07.2019 - 13:41
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Hercai dizisinin Miran’ı Akın Akınözü, dizisinin sezon finali yapmasının ardından 21 günlük bedelli askerlik görevini tamamlamak üzere askere gitti. Askerliğini tamamlayarak geri dönen oyuncu Instagram hesabında 2 milyon kişinin kendisini takip etmeye başladığını gördü. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Akın Akınözü, kendisini severek takip eden herkese teşekkür etti.

Beni Daha Büyük Bir Aileyle Karşıladınız

Hercai dizisinde oynamaya başladıktan sonra hayran kitlesini genişleten ve Instagram’da kısa süre içerisinde 1 milyon takipçiye ulaşan yakışıklı oyuncu Akın Akınözü’nün, takipçi sayısı giderek artıyor. Bedelli askerlikten faydalanarak 21 gün askere giden genç oyuncu geri döndüğünde Instagram’da takipçi sayısının 2 milyonu aştığını gördü. Bu sürpriz karşısında oldukça mutlu olan Akın Akınözü, askerden döndükten sonra takipçilerinin kendisini 2 milyonu aşmış büyük bir aile ile karşıladığını belirterek teşekkür etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim