Hercai dizisi 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Miran ve Reyyan hayranları Hercai yeni sezonu bekliyor

ATV ekranlarında diğer dizilere göre geç başlamasına rağmen izleyicilerden tam not alan ve büyük bir hayran kitlesi yakalayan Hercai dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu araştırılmaya başlandı. Yayınlanan ilk sezonuyla ocak ayından sonra ekranlara gelmeye başlayan Hercai dizisinde başrolleri Akın Akınözü ve Ebru Şahin üstleniyor. Hercai 2. yeni sezon ne zaman sorusu son günlerde izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor.

05.08.2019 - 16:20
05.08.2019 - 18:35
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Televizyonlarda yeni sezon tarihinin yaklaşması ile birlikte izleyiciler sevdikleri dizilerin yeni sezon yayın tarihlerini araştırmaya başladı. En çok araştırılan sorulardan biri de Hercai 2. yeni sezon ne zaman başlayacak oldu. Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Cem Karcı’nın yönettiği ve Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in başrollerde rol aldığı Hercai dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki, Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai dizisi yeni sezon çekimleri başladı mı? Hercai dizisi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtı haberimizin devamında.

Hercai yeni sezon ne zaman?

Hercai dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz net bir yanıt bulmadı. Bayramdan sonra yeni sezon çekimlerine başlanması planlanan dizinin 20 Eylül gibi sezona başlayacağı tahmin ediliyor. Dizinin sezon finali yapmasının ardından başrol oyuncularından Akın Akınözü bedelli askerlik görevini yerine getirmişti. İyi bir çıkış yakalayan Akın Akınözü ve Ebru Şahin yaz aylarında geri kalan zamanlarını tatil yaparak değerlendirdi.

Hercai sezon finalinde neler oldu?

Hercai sezon finalinde, Miran başlarından geçen bütün olayların gerçek nedenini açıklamak ve aynı zamanda yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan 24 saat zaman istedi. Ancak bu sırada Azize Aslanbey’in oyunları bitmedi. Şadoğlu ailesinden İntikam almayı kafasına koyan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan aşkının önüne geçmek için elinden geleni yaptı. 24 saat içinde kendini ispatlamaya başaramayan Miran sonunda sevdiği kadına yeniden evlenme teklif etmekte çareyi buldu. Bu teklife Reyyan’ın verdiği yanıt ise yeni sezonda ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim