Her Yerde Sen Dizisinin Selin’i Aybüke Pusat, Dramdan Sonra Romantik Komediye Çok Yakıştı

FOX TV'de yeni başlayan dizi, Her Yerde Sen 3. bölüm ile bu akşam ekranlara geliyor. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu da oldukça beğenildi. Aslında dizi başlamadan önce izleyicilerin Aybüke Pusat ile ilgili tereddütleri vardı. Daha önce Söz dizisi ve Şahin Tepesi gibi dizilerde rol alan güzel oyuncunun romantik komedinin hakkını verip veremeyeceği merak ediliyordu.

28.06.2019 - 20:07
28.06.2019 - 20:27
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

FOX TV’de yayınlanan Her Yerde Sen dizisi 3. bölüm ile bu akşam ekranlara geliyor. Dizinin başrollerinde ise genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç var. Genel anlamda izleyiciler Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın enerjisini sevdi. Ancak her yapımda olduğu gibi bu ikiliyi eleştirenler de var. Söz ve Şahin Tepesi gibi dram türünde dizilerde rol alan ardından bir romantik komedi ile izleyici karşısına çıkmaya başlayan Aybüke Pusat’ın hem canlandırdığı karakterler hem de oyunculuğu olumlu yorumlar aldı.

Aybüke Pusat Hakkında Tereddütler Vardı

Söz dizisinde Bahar karakterine hayat veren ve 2 sezon rol aldıktan sonra ölerek diziye veda eden Aybüke Pusat’ın yüzünde hüzünlü bir ifade olması nedeniyle izleyiciler romantik komedide olmayacağını düşünüyordu. Sosyal medyada birçok izleyici bu yönde görüş belirtirken, genç oyuncunun yeni karakteri oldukça sevildi. Daha önce söz dizisindeki Bahar karakteri ile birçok izleyici tarafından sevilen hatta öldükten sonra izleyicilerin tepki göstermesine neden olan Aybüke Pusat, yeni işi ile de hayranları tarafından beğenildi. Her yerde sen dizisinin başarısı reyting sonuçlarına da yavaş yavaş yansımaya başladı. Dizi henüz 2 bölüm yayınlanmasına rağmen reytinglerde 2. sıraya yükseldi. Elbette yaz aylarında ekranlarda çok fazla yapımın olmaması da dizinin bu başarısını perçinliyor. Ancak genel anlamda özellikle gençler tarafından Her Yerde Sen dizisi seviliyor.

İlginizi Çekebilir:Aybüke Pusat Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim