Her Yerde Sen 9. bölüm 1. fragman yayınlandı: Selin ve Demir aşklarını tam itiraf edecekti ki Vedat gerçeği ortaya çıktı

Fox TV'nin sevilen dizisi Her Yerde Sen 8. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümü reyting rekorları kırarken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Her Yerde Sen 9. bölüm 1. fragmanında Selin ve Demir artık çözülüyor. Ancak Vedat'ın Selin’den hoşlandığı gerçeği ile yüzleşen Demir, en yakın arkadaşının durumuna kayıtsız kalamıyor.

03.08.2019 - 11:58
03.08.2019 - 11:58
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

FOX TV’de cuma akşamları yayınlanan Her Yerde Sen 8. bölüm dün akşam reytingleri damga vurdu. İzleyicilerden tam not alan bir bölümle ekranlara gelen dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Selin ve Demir aşkı büyük bir tehlikenin içine girdi. Bir yandan Alara’nın baskıları devam ederken bir yandan da Vedat’ın Selin’den hoşlandığı gerçeğini ortaya çıkması Demiri geri adım atmaya zorladı. Demir ve Selin tam yakınlaşmaya başlamışken bu gelişme aralarına buzdan bir duvar ördü. Ancak Selin yaşananlardan habersiz Demir’in kendisine neden böyle yaptığına bir anlam veremiyor. İşte Her Yerde Sen son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

Her Yerde Sen 8. bölümde neler oldu?

Ailesinin kendisine doğum günü sürprizi yapacağından habersiz olan Selin, Demir ile birlikte eve geliyordu ki İbo onları fark ederek uyardı. Büyük bir tehlikenin üstesinden gelen Selin, içeriye girdiğinde asıl tehlikenin kendisini beklediğinden habersizdi. Alara’nın doğum günü kutlamasında olduğunu fark eden Selin büyük şok yaşarken bu durumun altından nasıl kalkacağını planladı. Selin ve Demir arasındaki yakınlaşmanın farkında olan Alara ise, üstü kapalı şekilde Selin’i tehdit etmekten geri kalmadı. Doğum günü kutlaması bitip aile uğurlandıktan sonra yaşananları anlatan Selin soğukkanlı tavrı karşısında şaşırdı. Alara konusunu çözdüğünü zanneden Selin asıl tehlikenin geldiğinin farkında değil. Ofise gelen Alara söyledikleri ile genç kızı aşağılamaya ve onun patronunu ayartarak yükselmeye çalışan biri olduğunu ima etmeye devam etti.

Ancak Demir, Alara ile konuşarak bu konuyu sonsuza kadar çözüyor. Elbette Alara Demir’i elde etme çabalarından vazgeçmiyor. Bu sırada Burak da Selin ve Demir arasındaki yakınlaşmayı kıskanmaya başlıyor. Tabii ki bu kadar değil aynı şekilde Demir Burak’ın Selin’e olan ilgisinin farkında ve onları yan yana getirmemek için elinden geleni yapıyor. Burak ve Selin tarım arazisine bakmak için gittikten sonra Demir de arkalarından gidiyor ve Selin’e harika bir sürpriz yapıyor. Birlikte muhteşem bir gün geçiren Demir ve Selin ikilisi ofise döndüklerinde ise her şey alt üst oluyor. Selin, yalan söylediğini demire itiraf ediyor. Vedat’ın Merve sandığı kişinin Selin olduğunu öğrenen Demir’in başından aşağı kaynar sular dökülüyor. Çünkü çocukluk arkadaşı Vedat daha önce Merve ile tanıştığında ne kadar hoşlandığını ve aşık olduğunu söylemişti. Öğrendiklerinden sonra büyük bir öfke ile odasına geçen demir, çocukluk arkadaşı ile aynı kadına aşık olmanın acısıyla gözyaşlarına boğuluyor. Ne olduğunu anlamaya çalışan Selin ise Demir’in odasına girdiğinde Alara’nın yazdığı notu ve bileti görünce adeta yıkılıyor. Çocukluk arkadaşının bu durumun farkında olduğu için Selin’den uzak durmak zorunda olduğunu hisseden Demir ise Alara’nın Fransa teklifini kabul ediyor. Buna tanıklık eden Selin odadan çıkmaya çalışırken ikili yüzleşiyor.

Her Yerde Sen 9. bölümde neler olacak?

Selin ve Demir arasında örülen buzdan duaların ardından Her Yerde Sen 9. bölümde neler olacak sorusu merak edilmeye başlandı. Dizinin bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ofiste yaşanan yüzleşmenin ardından evde de karşı karşıya gelen Selin ve Demir uçurumu giderek büyütüyor. Selin Demir’in neden böyle davrandığını anlamazken Alara ile yurt dışına gidecek olmasından rahatsız. Her şeye rağmen aralarındaki yakınlaşma devam eden ikilinin bundan sonra ne yapacağı bilinmiyor. Ancak Selin, bir gece uyanıyor ve demirin odasına girdiğinde eşyalarının olmadığını evden gittiğini görüyor. Fragmanın yayınlanmasının ardından izleyiciler bunun bir rüya olduğunu tahmin ediyor.

Her Yerde Sen 9. bölüm 1. fragmanı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim