Her Yerde Sen 6. Bölüm Fragmanı: Demir’in Sözleri Selin’i Buz Gibi Eritiyor

Her yerde sen dizisi 6. yeni bölümü ile 19 Temmuz 2019 tarihinde ekranlara gelecek. FOX TV'de yayınlanan ve başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın paylaştığı Her Yerde Sen yeni bölümde Demir’in sözleri Selin'in yüreğine dokunacak.

15.07.2019 - 14:59
16.07.2019 - 11:57
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Her Yerde Sen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV’de cuma akşamları ekranlara gelen romantik komedi dizisinde Demir ve Selin’in yakınlaşması izleyiciler tarafından bekleniyordu. Aynı evde yaşamak zorunda kalan bu da yetmezmiş gibi aynı işyerinde çalışan Demir ve Selin dizinin başından bu yana didişiyordu. Ancak bu hafta işler değişiyor, Demir ve Selin arasındaki buzlar eriyor. Özellikle Demir’in toplantının ardından söylediği sözler Selin’in çok hoşuna gidiyor.

Demir Selin’i kurtarıyor

Her yerde sen 6. bölümde Demir ailesine karşı zor durumda kalan Selin’i kurtarıyor. Demir ile aynı evde yaşamak zorunda kalan Selin, ailesinin bunu duymaması için elinden geleni yapıyor. Ancak Firuze ve Leyla kardeşlerin evindeyken yalan bir anda ortaya çıkıyor. Ama durumu ele alan Demir, düştüğü durumdan Selin’i kurtarıyor. Demir ve Selin arasında yakınlaşma böylece başlarken, Firuze ve Leyla kardeşlerde Selin’in ailesini bu konuda işlemeye başlıyor. Aileye Demir’in Selin’den hoşlandığını iddia eden kardeşler, Demir’in Japonya’dan da evlenme niyetiyle döndüğünü söylüyor.

Sen Vardın

Diğer yandan Demir ve Selin Yıldırım Bey’in işi için toplantıya gidiyor. Toplantının sonunda Selin, şikayet ederken her şeyin kötü gittiğini güzel bir şey olmadığını söyleyince Demir, “Sen vardın” diyor. Böylece izleyicilerin uzun zamandan beri beklediği sahnelerde yaşanmaya başlıyor. Demir ve Selin arasında dizideki yakınlaşma yavaş yavaş sözlere dökülüyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim