Her Yerde Sen 5. Bölümde Selin’in Ailesi Geliyor, Ortalık Karışıyor!

FOX TV’de Cuma akşamları ekrana gelen romantik komedi dizisi Her Yerde Sen 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Her Yerde Sen yeni bölümde sürpriz ziyaretçiler Selin’i oldukça zor durumda bırakıyor.

07.07.2019 - 18:42
08.07.2019 - 11:45
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fox TV’nin sevilen dizisi Her Yerde Sen 12 Temmuz Cuma akşamı yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Her Yerde Sen 5. Bölümde eve gelen sürpriz ziyaretçiler, Selin ve Demir’i zor durumda bırakıyor. Yine ev yüzünden birbirine giren ikili çalan kapı ile kavgayı yarıda kesiyor, ancak bu defa daha da büyük bir kaos ile karşı karşıya kalıyorlar.

Selin’in Ailesi Geliyor

Kızlarının bir erkekle aynı evi paylaştığından habersiz olan Selin’in ailesi çat kapı eve geliyor. İkili bu beklenmedik sürpriz karşısında ne yapacaklarını şaşırırken, Alara yardıma yetişiyor. Diğer yandan Firuze ve Leyla da ellerini Demir ve Selin’in üstünden çekmiyor. Krizi kendi yöntemleri ile çözmeye çalışan iki kardeş sayesinde Selin ve Demir yavaş yavaş yakınlaşmayla başlıyor.

Her Yerde Sen Son Bölüm Özeti

Her Yerde Sen son bölümde Selin hata üstüne hata yaparken Demir de bu hataları düzeltmeye çalışıyor. Selin’in istifasını kabul etmeyen Demir, zarfı şantaj için Burak’ın verdiğini öğrenince iyice sinirleniyor. Alara sayesinde şirketi kurtarmayı başaran Demir, Burak’ı karşısına alıyor ve sert bir dille uyarıyor. Selin’le konuşan ve bu kadar gözü kapalı şekilde Burak’a güvenmemesi gerektiğini söyleyen Demir, beklediği karşılığı göremiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim