Her Yerde Sen 5. Bölümde Selin’den Demir’e İltifat: Zıtlıklar Teorisinin Vücut Bulmuş Halisin

FOX TV'de Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen dizisi 5. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Romantik komedi dizisinde Selin'in, Demir’i tarif ettiği dakikalar izleyicileri hem güldürdü hem de çok beğenildi.

13.07.2019 - 14:16
13.07.2019 - 14:16
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Fox TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Her Yerde Sen 5. bölüm dün akşam yine izleyiciler tarafından çok izlendi. Aslında iki yabancı olan ancak çeşitli nedenlerden dolayı aynı evi paylaşmak zorunda kalan üstüne bir de aynı işyerinde çalışan Demir ve Selin, yaşadıkları anlaşmazlıklar ile izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Dizinin izleyicileri ikili arasında artık ufak bir aşk kıvılcımı görmek isterken senaristler ise bu konuda temkinli ilerliyor. Ev yüzünden sürekli olarak birbirleriyle didişmeye devam eden Demir ve Selin bu hafta kötü sürpriz ile karşı karşıya kaldı. İkisi de evin sahibi olabilmek için birbirine yıldıracak yeni hamleler yaparken önce Alara sonra da Selin’in Ailesi adeta eve baskın yapar gibi geldi.

Alara açıkça Demir’e yürüdü

Selin ve Demir’in evinde sıradan başlayan bir gün oldukça gerilimli şekilde devam etti. Vedat’a giderek Demir’in adresini öğrenen Alara hiç beklemedikleri bir zamanda haber vermeden eve gelince Demir ve Selin, zor durumda kaldı. Alara’nın açıkça Demir’e yürüdüğünü duyan Selin, sosyal medyanın gündemine oturdu. Alara evden gittikten sonra bahçede Demir ile konuşmaya başlayan Selin, söyledikleri ile ekran başındaki izleyicilerden tam not aldı. Demir’in kadınlar tarafından beğenilmesinin doğal olduğunu söyleyen Selin; “Sen sağlıklı, bekar, genç bir erkeksin. Tarzın var, eğitimin var, güzel bir işin vara. Hakkını verelim sen baya yakışıklısın. Vücut desen baklava baklava fit. Çekicilik desen soğuk nevale bir duruş. Arada sahiplenici tavırlarla şaşırtmaca. Gözlerde zamansız yanan biri Akdeniz ateşi. Zıtlıklar teorisinin vücut bulmuş halisin, daha ne olsun?” ifadelerini kullanınca izleyiciler “İşte budur” yorumlarını yapmaya başladı. Selin’in sözleri Demir’in de hoşuna gitti ve gururu noktada.

Selin’in ailesi gelince işler karıştı

Bu hafta Selin ve Demir’in tek sürpriz konuğu Alara değildi. Evde Burak’ın olduğunu gören Selin’in ailesi ertesi gün soluğu Selin’in evinde aldı. Ancak kapıyı Demir’in açmasıyla birlikte aile ikinci bir şok daha yaşadı. Firuze ve Leyla Kardeşler Demir ve Selin’in imdadına yetişti ancak akşam olduğunda işler yeniden sarpa sardı.

İşte Selin’in Demir’e övgüler dizdiği o sahne:

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim