Her Yerde Sen 5. Bölüm 2. Fragmanda İzleyiciler Geçmiş ve Bugün Arasındaki Bağlantıyı Kuramadı

FOX TV’de her Cuma izleyici karşısına çıkan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 12 Temmuz Cuma akşamı ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerin kafasını karıştırdı. Sosyal medyada fragmanı izleyen izleyiciler genellikle hiçbir şey anlamadıkları yorumunu yaparken yine de yeni bölümü merak ve heyecan […]

10.07.2019 - 10:56
10.07.2019 - 10:56
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

FOX TV’de her Cuma izleyici karşısına çıkan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 12 Temmuz Cuma akşamı ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerin kafasını karıştırdı. Sosyal medyada fragmanı izleyen izleyiciler genellikle hiçbir şey anlamadıkları yorumunu yaparken yine de yeni bölümü merak ve heyecan içerisinde beklemeye başladı.

Her Yerde Sen 5. Bölümde Neler Olacak?

Her yerde sen yeni bölümde Demir ve Selin, Selin’in ailesinin gelmesi ile büyük şok yaşıyor. Ev sahiplerinin yaptığı yanlış nedeniyle aynı evde yaşamak zorunda kalan Demir ve Selin bu durumu aileye açıklayamıyor. Babasının tepkisinden çekinen Selin, Demir’den yardım istiyor. Artık yavaş yavaş Selin’e karşı ilgi duymaya başlayan Demir ise Selin’e yardımcı olabilmek için eşyalarını topluyor. Ancak Selin’in ailesini evde gören Demir geçmişine gidiyor ve en son anne ve babasını bu evde gördüğü günü hatırlıyor. Çocukluğundan kalan yaraları ile bir türlü yüzleşemeyen ve babasını da bir türlü affedemeyen Demir’in bundan sonra nasıl bir adım atacağım merak ediliyor. Şirkette Demir’i göndermek için başlatılan operasyon bir kez daha devreye sokuluyor. Bakalım bu defa başarılı olabilecekler mi?

İşte yeni bölüm tanıtımı:

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim