Televizyon

Her Yerde Sen 4. Bölüm Fragmanı Buram Buram Aşk Kokuyor, Demir Gözlerini Selin’den Alamadı

FOX TV’nin yeni dizisi Her Yerde Sen, kısa süre içerisinde izleyiciler tarafından çok sevildi. Selin ve Demir karakterlerini oldukça beğenilen izleyiciler, dizisinin reyting başarısını da yükseltti. Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı kısa süre içerisinde paylaşıldı. Her Yerde Sen 4. bölüm fragmanı özellikle Selin’in istifası ile dikkat çekti. Yaptığı hatanın bedelini ödemek isteyen Selin istifa dilekçesine hazırlayarak Demir’in masasına bıraktı. Bir yandan Selin’le aynı evde yaşamak istemeyen Demir, bir yandan da Selin’i kaybetmek istemiyor. Ancak Demir’in bildiği tek bir şey var bundan sonra şirkette oldukça radikal kararlar geçerli olacak.

Selin Hatasının Bedelini Ödüyor

Her Yerde Sen son bölümde Selin ve kızlar şirketin en önemli müşterisine kaybetmemek için harekete geçmişti. Bir anlamda Burak’ın tuzağına düşen Selin, Yıldırım beyin arşiv odasında elindeki paketle birlikte yakalanmıştı. Selin’in düştüğü bu durum sadece kendisini değil aynı zamanda şirketi de zor durumda bıraktı. Demir, işleri toparlamaya çalışırken karşısında Selin’i bu şekilde görünce büyük bir şok yaşadı. Her Yerde Sen 4.bölüm fragmanı da dizinin hemen ardından yayınlandı. Selin yaptığı bu büyük hatanın bedelini ödemek istiyor ve istifasını Demir’in masasına bırakıyor. Ancak Demir, Selin’in istifasını sorgulamak yerine neden sadece Selin’in istifa ettiğini merak ediyor.

Demir’den Burak’a Uyarı

Selin’in Burak’ın tuzağına düştüğünden habersiz olan Demir, bundan sonra şirketle radikal kararların geçerli olacağını söylüyor. Burak’la konuşan ve çalışanlara karşı mesafeli olması konusunda uyaran Demir,  özellikle de selinden uzak durmasını istiyor. Demir’in bu tutumu sadece bir iş ilişkisinden ibaret değil. Yavaş yavaş Selin’e karşı duyguları oluşmaya başlayan Demir, bir anlamda Burak’tan Selin’i kıskanıyor. Burak ve Selin arasında neler olduğunu öğrenmek isteyen Demir, Selin’in karşısına geçiyor ve açıkça soruyor. Sonrasında Selin’i kırmızı kıyafeti içerisinde gören Demir’in adeta gözleri kamaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu