Televizyon

Haziran ayında magazin basını en çok Acun Ilıcalı’yı konuştu

Magazin dünyası için haziran ayı bir hayli hareketli geçti. Ünlü isimler yaz sezonunun gelmesiyle birlikte tatil bölgelerinde akın ederken özellikle bikinili görüntülenen isimler magazin basınında çok konuşuldu. Ancak sahillerin bu kadar hareketli olmasına rağmen haziran ayında en çok konuşulan isim ile Acun Ilıcalı oldu. Geçtiğimiz ay bikinili yakalanan Aleyna Tilki ise Acun Ilıcalı’nın arkasından geldi.

Aşk iddiaları ve Survivor zirveye taşıdı

Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl eşi Şeyma Subaşı ile boşanmış ve o zamanlarda en çok konuşulan modelin ismi olmuştu. Bu boşanmanın ardından adı birçok genç kadınla anılan Acun Ilıcalı, son olarak Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşadığı iddiaları ile konuşulmuştu. Acun Ilıcalı’nın son olarak Çeşme’de yine Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte görülmesi haziran ayında çok konuşuldu. Aynı zamanda Survivor’da yaşanan gelişmeler ve Acun Ilıcalı’nın bu konuda başarısı da haziran ayında konuşulan konular arasında yer aldı.

Aleyna Tilki ikinci sırada

Acun Ilıcalı Haziran ayında tam 6706 habere konu olarak magazin gündeminde en çok konuşulan isim olurken olan en yakından takip eden Aleyna Tilki oldu. Yaptığı her hareket olay olan ve gündemden düşmeyen Aleyna Tilki haziran ayında bikinili yakalanmış ve çok konuşulmuştu. Genç şarkıcının bazı konserlerinin iptal edilmesi de magazin gündemine bir hayli meşgul ederken Aleyna Tilki Haziran ayında 3 bin 117 habere konu oldu. Magazin dünyasının en çok konuşulan ismi ise Demet Akalın oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu