Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Hazal Kaya’dan anne olamadığını açıklayan Larissa Gacemer’e destek

Eklenme:
 Hazal Kaya’dan anne olamadığını açıklayan Larissa Gacemer’e destek

Larissa Gacemer dün sosyal medya hesabından bir video çekerek çocuk sahibi olamadığını ve bu nedenle de kötü yorumlara maruz kaldığını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde annelik heyecanı yaşayan oyuncu Hazal Kaya Brezilyalı modele destek oldu.

Sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarla mutlu bir evlilikleri olduğunu herkese gösteren eski basketbolcu Burak Gacemer ve Larissa Gacemer bu defa paylaşımları ile üzdü. Larissa Gacemer, takipçilerinden sıklıkla gelen “Neden çocuğumuz olmuyor” sorusuna kamera karşısına geçip bir video çekerek yanıt verdi. Artık bu durumun siber zorbalık boyutuna ulaştığını söyleyen Larissa Gacemer, doğuştan bir problemi olduğunu bu nedenle anne olamadığını ama bunun kimseyi ilgilendirmediğini söyledi.

Bırak Beni böyle kabul etti

Larissa Gacemer, Instagram hesabından paylaştığı son videoda “”Neden çocuk yapmıyorsunuz? Neden çocuk yok gibi sorular soruyorsunuz. Bende doğuştan gelen bir hastalık var. Çocuğum olmuyor. Bunu bilerek yıllar önce Burak’la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti. Ben de bu durumu kabul ettim. Biz de artık gezelim, seyahat yapalım dedik. Ama siz bana inanılmaz kötü yorumlar yazıyorsunuz. Sadece bana değil, herkese böyle şeyler yazıyorsunuz. İnsanlar ne yaşıyor bilemezsiniz. Kötü yorum yazmayın artık”” dedi.

larissa gacemer

Hazal Kaya’dan destek geldi

Larissa Gacemer’in bu paylaşımına binlerce kişi destek mesajları atarken en büyük destek ise oyuncu Hazal Kaya’dan geldi. Sosyal medya hesabını hikaye bölümünden bir paylaşım yapan Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajında tam olarak bunu kastettiğini kadınlara böyle bir yükü yüklemenin yanlış olduğunu söyledi. Hazal Kaya Instagram hesabından yaptığı paylaşımda; “Beni böyle kabul etti’ demen çok dokundu bana. Öylesi böylesi yok, şahane bir kadınsın, eksiğin olmadığı gibi de fazlan var, dışın kadar için de fazla güzel, belli. Bir an bile dertlenme kötü ruhlar yüzünden.” ifadelerini kullandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap