Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Hatırlı dost araya girdi Alaaddin Çakıcı ve Sedat Peker barıştı

Eklenme:
 Hatırlı dost araya girdi Alaaddin Çakıcı ve Sedat Peker barıştı

Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker arasında yaşanan gerilim bitti. Hatırlı dostun araya girdiği ve Çakıcı ile Sedat Peker’i barıştırdığı öğrenilirken ikilinin telefonda uzun uzun konuşup yeniden abi kardeş oldukları ortaya çıktı. Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker’i barıştıran hatırlı dost kim sorusunun yanıtı da vatandaşlar tarafından bir hayli merak edildi.

Uzun zamandan beri aralarında husumet bulunan Alaattin Çakıcı ile Sedat Peker’in araya giren bir hatırlı dost sayesinde barıştığı öğrenildi. İki grup arasında her an patlak vermesi beklenen çatışmanın bu barışma ile birlikte sona erdi öğrenilirken araya giren hatırlı dostun kim olduğu da merak konusu oldu. Alaattin Çakıcı’nın yeni infaz düzenlemesinden yararlanarak cezaevinden çıkacağın belli olmasının ardından Sedat Peker bir video çekmiş ve söyledikleri ile herkesi şaşkına çevirmişti.

Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker arasındaki husumetin nedeni ne?

Alaattin Çakıcı cezaevinde olduğu sırada çok sevdiği arkadaşlarından bazıları cezaevinde öldürülmüştü. Bu arkadaşlarını öldüren kişi Sedat Peker olarak gösterilirken Çakıcı ve Sedat Peker arasında husumet başlamıştı. Alaattin Çakıcı geçtiğimiz günlerde infaz yasasından yararlanmış ve cezaevinden çıkmıştı. İkili arasında her an bir çatışmanın çıkacağı endişesiyle yaşanırken özellikle Sedat Peker’in çektiği bazı videolarda isim vermese de Alaattin Çakıcı’yı hedef aldığı sosyal medyada konuşulmuştu. Bu videoların ardından da Çakıcı ve Sedat Peker grupları arasında her an bir şeyler olabileceği gündeme gelmişti.

Araya giren hatırla dost kim?

Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker arasında çatışma çıkacağına ilişkin söylentiler bir süredir devam ederken iki tarafında yakın dostu olan ve ikisinin de saygı duyduğu bir kişinin devreye girdiği ve taraflar arasında var olan anlaşmazlığın sona erdiği öğrenildi. İkilinin yakın çevresi de bu görüşmeyi doğrularken hatırlı dostun devreye girmesi ile birlikte Sedat Peker ve Alaattin Çakıcı’nın telefon görüşmesi gerçekleştirdiği aralarında uzun uzun konuşup geçmişte yaşanan olaylara açıklık getirdikleri öğrenildi.

Yeniden abi kardeş oldular

Uzun zamandan beri aralarında diyalog olmayan ve özellikle bu kişilerin etrafında olanlarını sağda solda konuşmaları ile büyük bir çatışmanın çıkacağı şeklinde yorumların ortaya çıkmasının ardından hatırla dost devreye girince Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker arasında yeniden abi kardeş ilişkisi başladığı öğrenildi.

Sedat Peker ne zaman Türkiye’ye dönecek?

Alınan bilgiye göre yapılan görüşmenin ardından Sedat Peker ve Alaattin Çakıcı arasında herhangi bir sorun kalmadı. Sedat Peker’in ne zaman Türkiye’ye döneceği merak konusu olurken henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak yakın zamanda Sedat Peker’in Türkiye’ye dönmesi bekleniyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı
23 08 2020 - 14:13
Yorum Yap